Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Niemcy: Przewidywane składy, promocje BETFAN

Wieczorem na stadionie Narodowym zacznie się spotkanie na, które wszyscy czekają w Polsce. Choć to tylko mecz towarzyski to zawsze wracają wspomnienia z poprzednich meczów tych reprezentacji. Jedyne nasze zwycięstwo z reprezentacją Niemiec miało miejsce właśnie tu na Narodowym w 2014 roku. Po prawie 10 latach dojdzie do ponownego starcia sił, ale już w zupełnie innych zestawieniach personalnych i taktycznych. Dość powiedzieć, że ze składów, które wybiegły w 2014 roku, dziś wybiec może w podstawowym składzie tylko jeden z nich. Czy będzie to pierwszy dobry mecz za kadencji Fernando Santosa? Zapraszam na przedstawienie przewidywanych składów na ten mecz oraz promocji, które oferuje polski, legalny bukmacher BETFAN.

Polska – Niemcy – przewidywane składy, kogo zabraknie?

Przewidywane składy

  • Polska: Skorupski; Wieteska, Bednarek, Kiwior; Błaszczykowski, Szymański, Linetty, Frankowski; Milik, Świderski
  • Niemcy: Ter-Stegen; Klostermann, Ginter, Rudiger; Henrichs, Can; Kimmich, Kehrer, Musiala, Fullkrug; Havertz

Od pierwszej minuty w bramce reprezentacji Polski możemy zobaczyć Łukasza Skorupskiego, więc Wojtek Szczęsny odpocznie przed eliminacyjnym meczem z Mołdawią. Od pierwszej minuty prawdopodobnie nie zobaczymy także Roberta Lewandowskiego, który powinien wzmocnić nasze szeregi w drugiej połowie.

Niemcy prawdopodobnie zagrają w swoim podstawowym, najmocniejszym składzie, ponieważ nasi zachodni sąsiedzi nie biorą udziału w eliminacjach Euro 2024, które odbędzie się właśnie na terenie ich kraju. Przez to nie przewidujemy dużych rotacji w składzie naszych piątkowych przeciwników.

Polska – Niemcy – Zapowiedź

Niemcy po nieudanych Mistrzostwach Świata dość mocno zakręcili się we własnych problemach i przyda im się dobry rezultat uzyskany z największym rywalem czyli z Polską na ich terenie. W ostatnich 5 meczach reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów na kalkulowała w obronie i straciła łącznie aż 9 goli, a w sumie padło ich 21. Niemcy nie wygrali z Polską od meczu we Frankfurcie w 2015 roku, a generalnie gdyby spojrzeć na 5 ostatnich meczów z Niemcami to Polska przegrała tylko raz. Podopieczni Fernadno Santosa w jego debiucie w reprezentacji Polski przegrali w Czechach (1:3) oraz skromnie uporali się z Albanią (1:0).

Sam Portugalczyk mierzył się z Niemcami jako selekcjoner Portugalii oraz Grecji. Nie zawsze wychodził z tej rywalizacji zwycięski. Niemcy nie przegrali wyjazdowego meczu od czasów fazy pucharowej Euro 2020 i meczu z Anglią (0:2). Polska natomiast na Narodowym nie zwykła przegrywać, choć w ostatnim czasie za zbyt dużą gościnność ukarać ich potrafiła reprezentacja Belgii czy Holandii.

Ten mecz to przede wszystkim pożegnanie Kuby Błaszczykowskiego! Sprawdź jakie sytuacje mogą się wydarzyć podczas meczu, następnie postaw kupon zawierający zdarzenie z meczu Polaków i bacznie obserwuj mecz. Powodzenia!

Szczegółowa analiza oraz typy na mecz Polska – Niemcy znajdują się w osobnym tekście ->

Polska – Niemcy. Typy, kursy, zapowiedź 16.06 | Mecz towarzyski

Polska – Niemcy – promocja BETFAN

Kuba kończy, my rozdajemy FREEBETY!

Zasady

• Postaw kupon za dokładnie 69 zł

•  Kupon musi zawierać typ na mecz Polska – Niemcy

• Kurs min. kuponu 2.50

• Czas trwania: Do 16.06. do godziny 20:45

• Freebet otrzymasz w sobotę 17 czerwca

• Mecz będzie pożegnaniem Jakuba Błaszczykowskiego z reprezentacją Polski. Dzięki niemu możesz zgarnąć pokaźny freebet. Za wystąpienie różnych zdarzeń boiskowych urośnie jego wartość.

Polska - Niemcy: Przewidywane składy, promocje BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!