Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Korea Południowa: typy, kursy, zapowiedź (28.09)
Polska bardzo udanie rozpoczęła zmagania podczas mistrzostw świata. Biało-czerwone wygrały na inaugurację z Chorwacją 3:1, a wczoraj gładko poradziły sobie z bardzo niewygodnym i wymagającym rywalem, jakim jest Tajlandia. Bardzo cieszy przede wszystkim wygrana z Azjatkami, bo pokonały one w pierwszej serii gier Turczynki, które są stawiane w gronie kandydatek do medalu. Korea jest zdecydowanie najsłabszym rywalem, z jakim będzie mierzyła się w grupie reprezentacja naszego kraju. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Korea Południowa. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Polska – Korea Południowa (28.09. godz. 20:30) – zapowiedź 

Polki udanie rozpoczęły zmagania podczas mistrzostw świata. Pokonały w pierwszym meczu Chorwatki 3:1, ale nie był to spacerek dla naszej kadry. Swoją moc pokazały natomiast w starciu z Tajlandią, która zawsze jest niewygodnym rywalem i potrafi sprawić problemy każdej reprezentacji na świecie. Biało-czerwone nie dały im jednak żadnych szans we wtorkowym pojedynku. Wygrały każdego seta do 17 i liderują w grupie po dwóch spotkaniach. Każda z reprezentantek zagrała na najwyższym poziomie i Polki pokazały światu, że z nimi trzeba się liczyć.
Korea Południowa przeżywa okropny kryzys. Azjatki nie wygrały w tym roku żadnego spotkania. Przegrały 12 spotkań w Lidze Narodów, następnie nie radziły sobie w meczach przygotowujących do mistrzostw świata, a na samej imprezie docelowej też przegrały oba pojedynki. Na początek 0:3 z Dominikaną, a później takim samym wynikiem z Turcją. Koreanki wygrały tylko trzy sety w Lidze Narodów i nie zdobyły żadnego punktu.

Polska – Korea Południowa (28.09. godz. 20:30) – typ

1.60

POLSKA WYGRA

HANDICAP -24.5

betfan

Polki powinny gładko pokonać Koreanki i zapisać na swoim koncie trzecie zwycięstwo na mistrzostwach świata. Podczas meczu w trakcie czerwcowej Ligi Narodów biało-czerwone wygrały w trzech setach do 9, 23 i 11. Następnie mierzyły się z Azjatkami w meczach towarzyskich i wygrały oba starciach w setach 4:0.

Polska – Korea Południowa (28.09. godz. 20:30) – transmisja 

Spotkanie Polek z Koreankami zostanie rozegrane w Ergo Arenie. Początek starcia o godzinie 20:30. Transmisja w TVP Sport i Polsacie Sport. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!