Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Kanada: typy, kursy, zapowiedź | 03.10 Eliminacje IO

Polska świetnie zareagowała na nie najlepszy mecz z Belgią i w kolejnym starciu bardzo pewnie pokonali Bułgarię 3:0. Zgodnie z planem mają za sobą dwa zwycięstwa w dwóch pojedynkach. Teraz staną na przeciw Kanadzie, która także ma za sobą dwa zwycięstwa. W obu nie byli jednak faworytami, tak jak i nie są nimi dzisiaj. Biało-czerwoni zdecydowanie w ostatnich latach przeważali nad Kanadyjczykami, czy dziś będzie tak samo? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Kanada. 

Polska – Kanada: typy bukmacherskie

W tym roku nasza reprezentacja jest bezprecedensowo najlepszą drużyną na świecie, co ma oczywiście odzwierciedlenie w ich osiągnięciach. Wygrali w Lidze Narodów w świetnym stylu, pokonując w finale USA. Kolejno rozegrali świetny turniej na mistrzostwach Europy, gdzie rozgromili Włochy, rewanżując się za zeszłoroczny finał Mistrzostw Świata. Teraz rozpoczną rywalizację o miejsce na Igrzyskach Olimpijskich, gdzie czeka ich intensywne dziesięć dni, w ciągu których rozegrają siedem meczów. Pierwsze starcie nie poszło do końca po myśli naszych siatkarzy i musieli grać pięć setów z Belgią, którą ostatecznie pokonali. Znacznie lepiej wyglądali w starciu z Bułgarią, którą rozgromili 3:0.

 

 

Trzeci pojedynek rozegrają przeciwko Kanadzie, która już sprawiła dwie małe niespodzianki w tych eliminacjach. Najpierw ograli w pięciu setach Holandię, a następnie w jeszcze lepszym stylu rozprawili się z Argentyną 3:1. Z Polską jednak nie mają zbyt dobrych wspomnień. Ostatni raz wygrali z nami w 2018 roku, a z kolei od 2019, przez kolejne pięć meczów nie zdobyli nawet seta. Dziś spodziewam się podobnego przebiegu, bowiem już widać optymalna formę naszej kadry. Typuję, że wygramy to spotkanie wynikiem 3:0.

1.84

POLSKA WYGRA 3:0

betfan

Polska – Kanada: kursy bukmacherskie

Polska jest w tym spotkaniu stawiana jako spory faworyt i kurs na ich wygraną wynosi zaledwie 1.11. Eksperci jednocześnie nie dają szans rywalom, na których przelicznik jest ogromny i aktualnie jest to około 6.20. Warto także spojrzeć na zakłąd na poniżej 168.5 punktów, na który obecny kurs u bukmachera BETFAN to 1.83.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!