Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Iran, zapowiedź, typy, transmisja. Liga Narodów
Polska zagra z Iranem w ćwierćfinale Ligi Narodów. Mecz zostanie rozegrany w czwartek o godzinie 21. Polacy, jeśli wygrają to spotkanie, znajdą się w najlepszej „4”. Porażka spowoduje zakończenie tych rozgrywek dla biało-czerwonych. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Polska – Iran (21.07. godz. 21:00) – zapowiedź

Polacy zajęli drugie miejsce w fazie zasadniczej Ligi Narodów, a Iran zakończył tę fazę na siódmej pozycji, stąd los połączył te zespoły w ćwierćfinale. Polska miała tyle samo punktów, co Włosi, którzy zajęli pierwszą lokatę, ale mieli gorszy bilans setowy i przegrali z nimi bezpośrednie spotkanie. Iran wygrał siedem z dwunastu spotkań, natomiast Polska była górą w dziewięciu pojedynkach. Podopieczni Nikoli Grbicia przegrali tylko ze wspomnianymi Włochami oraz właśnie z Iranem w Ergo Arenie. Będzie to okazja do rewanżu na Irańczykach za porażkę we własnej hali i skomplikowanie sytuacji w grupie.

Polska – Iran (21.07. godz. 21:00) – bezpośrednie mecze

Polacy nie mają dobrej serii w pojedynkach z Iranem. Przegrali z nimi w fazie zasadniczej Ligi Narodów w Gdańsku 2:3, po bardzo trudnym i wyrównanym boju. Rok wcześniej reprezentacja Polski również w pięciu setach uległa Iranowi podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Oba zespoły mierzyły się w fazie grupowej i Polacy mimo porażki zajęli pierwsze miejsce w grupie, a Iranowi nie udało się dostać do ćwierćfinałów. Dwa jeszcze wcześniejsze mecze to łatwe wygrane Polaków po 3:0 w Pucharze Świata i Lidze Narodów.

Polska - Iran (21.07. godz. 21:00) - proponowany typ

1.62

POWYŻEJ

3.5 SETA

betfan

Polacy ostatnie dwa mecze z Iranem rozegrali na pełnym dystansie. Ten mecz będzie miał wyjątkową stawkę, bo zwycięzca będzie w grze o medale. Polacy są zdecydowanym faworytem, ale Iran na pewno łatwo nie podda spotkania, więc przeczuwam więcej niż trzy sety w meczu.

Polska - Iran (21.07. godz. 21:00) - transmisja

Mecz Polski z Iranem będzie transmitowany na otwartym kanale TVP 2 oraz na Polsacie Sport. Dodatkowo obie stacje udostępnią transmisję w swoich aplikacjach mobilnych, czyli TVP Sport oraz Polsat Box Go.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!