Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Iran: Typy, kurs, zapowiedź | 30.11 Mistrzostwa Świata
Wczoraj rozpoczęła się runda wstępna, tegorocznych Mistrzostw Świata w piłkę ręczną kobiet. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej reprezentacji. Polska, jako faworyt grupy F, podejmie dziś na początek piłkarki z Iranu. Przed tą imprezą nasze zawodniczki rozegrały trzy mecze testowe, a dwa z nich wygrały. Zdają się być w optymalnej formie, które w zupełności powinna wystarczyć w dzisiejszej rywalizacji. Czy będzie to łatwa wygrana Biało-Czerwonych? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska- Iran.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Polska – Iran?
  2. Zapowiedź meczu Polska – Iran.
  3. Jakie są kursy na mecz Polska – Iran?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Iran?

Polska – Iran: typy bukmacherskie

Polki nie miały w tym roku nie rozegrały razem zbyt wielu spotkań. Dwa pierwsze w marcu, były towarzyskimi, kolejne dwa eliminacjami do MŚ, a później znów dwa spotkania sparingowe. Łącznie wygrał pięć z sześciu tych spotkań, rozgrywanych od marca do października. Tuż przed tą imprezą zagrały w Posten Cup, gdzie wygrały z Angolą i Islandią, a dwoma bramki przegrały z Norwegią. Był to ostatni sprawdzian przed najważniejszą imprezą w tym roku. W pierwszym meczu rundy wstępnej Mistrzostw Świata przyjdzie im grać z Iranem, który ma za sobą trzy porażki i nigdy nie był reprezentacją liczącą się na arenie międzynarodowej.

1.76

POWYŻEJ 50.5 GOLI

betfan

Poziomem obie reprezentacje odbiegają znacząco, oczywiście na korzyść Polski. Choć nigdy razem ze sobą nie grali, to mecz powinien być w pełni pod dyktando naszej reprezentacji. Iran nie rozegrał w tym roku oficjalnego starcia, a ostatnie trzy z ubiegłego roku, to spore porażki z Chinami, Japonią i Koreą Południową. Dziś także spodziewam się pogromu, ale też dużej ilości goli. Typuję więc powyżej 50.5 trafień.

Polska - Iran: kursy bukmacherskie

Wygrana Polski - 1.00

Remis - 33.00

Wygrana Iranu - 25.50

Powyżej 50.5 goli - 1.76

Polska reprezentacja wyjdzie na ten mecz jako murowany faworyt, co przekłada się na niewielki kurs wynoszący na to zdarzenie zaledwie 1.00. Ogromny przelicznik można więc znaleźć na rywalki, czyli Iran, gdzie wynosi on aż 25.50. Również i remis to szansa na spory mnożnik, bo aż 33.00.

Polska - Iran: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz rundy grupowej, tegorocznych Mistrzostw Świata, pomiędzy Polską a Iranem, odbędzie się 30 listopada o 21:00 na hali w Herning. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!