Polska – Holandia: typy, kursy, zapowiedź | 01.09 ME

Wojciech Sikora

01 września 2023

Polska siatkówka, Liga Narodów mężczyzn

Fenomenalnie nasza reprezentacja weszła w fazę grupową Mistrzostw Europy, wygrywając 3:0. Teraz Polska stanie przed nieco trudniejszym zadaniem, jakim jest Holandia. Trójkolorowi meczu inauguracyjnym z dużą pewnością i łatwością rozgromili Czarnogórę. Był to jednak rywal o znacznie mniejszym potencjale niż nasza kadra. Czy będą w stanie zagrać na wysokim poziomie przeciwko naszym siatkarzom? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Holandia. 

Polska – Holandia: typy bukmacherskie

Po triumfie  w Lidze Narodów nasza reprezentacja zrobiła sobie prawie miesięczną przerwę. Na boisko wrócili jednak 18 sierpnia, na memoriał Huberta Wagnera, który jednocześnie był też przygotowaniem do obecnych Mistrzostw Europy. Tam rozegrali trzy mecz i wygrali tylko z Francją. Z kolei gorzej wypadli na tle Włoch i Słowenii. Kilka dni temu rozegrali też sparing z Ukrainą, który potrwał aż pięć setów, a zwycięsko wyszła nasza drużyna. Mistrzostwa Europy nasi reprezentanci rozpoczęli znakomicie od pewnej wygranej 3:0 z Czechami.

 

W drugim starciu grupowym zmierzą się z Holandią, która potrafiła nam napsuć krwi w ramach Ligi Narodów. Wtedy potrzebowaliśmy aż tie breaka, by zwyciężyć. Wtedy to jednak trener wpuścił wielu zmienników, a sam spotkanie nie miało dużego znaczenia w kontekście dalszych etapów. Tym razem jest znacznie mniej marginesu na błędy. Polacy powinni od samego początku przeważać i spokojnie wyprowadzić całe spotkanie na zwycięstwo 3:0.

1.69

POlska wygra 3:0

betfan

Polska – Holandia: kursy bukmacherskie

Nasza reprezentacja jest w tym pojedynku sporym faworytem, a więc kurs na ich wygraną wynosi zaledwie 1.08. Znacznie niżej eksperci widzą szanse po stronie naszych rywali, czyli Holandii. Mnożnik na ich zwycięstwo to aż 7.80. Warto w tym spotkaniu spojrzeć na zakład odnośnie wygranej biało-czerwonych 3:0, na który bukmacher BETFAN oferuje przelicznik 1.42.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy