Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Finlandia. Sparing przed Ligą Narodów

Polska – Finlandia. W środę o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zagra w meczu towarzyskim z Finami. W BETFAN możecie typować, jak potoczy się to spotkanie.

POLSKA – FINLANDIA. ZOBACZYMY ODMIENIONĄ KADRĘ?

Po miesiącu przerwy wraca reprezentacja Polski. Mamy nadzieję, że odmieniona, bo wrześniowe spotkania nie wyglądały najlepiej. O ile Bośnia i Hercegowina została pokonana, o tyle porażka z Holandią naprawdę zabolała. Sam wynik nie był zły, bo kadra przegrała „tylko” 0:1. Ale styl był dramatyczny.

Polska w Lidze Narodów zagra podczas październikowego zgrupowania dwa mecze – z Włochami i rewanż z Bośnią i Hercegowiną. Wcześniej jednak czeka ich sparing z Finlandią, który miał się odbyć jeszcze przed Euro 2020, ale z wiadomych względów do niego – jak i do Mistrzostw Europy – niestety nie doszło.

W BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Faworytem meczu Polska – Finlandia według analityków legalnego polskiego bukmachera są Biało-Czerwoni, którzy na triumf mają 60% szans. Liczymy na to, że podczas tego spotkania zobaczymy odmienioną kadrę.

TRANSMISJA W TV I ONLINE STREAM

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Finlandia? Transmisja z tego spotkania w TV będzie dostępna na kanałach TVP 1 i TVP Sport. W Internecie to starcie będzie można zobaczyć online na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!