Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Dania: typy, kursy, zapowiedź | 05.09 ME

Trzy mecze, trzy zwycięstwa i jeden stracony set – takim bilansem może pochwalić się nasza polska kadra siatkarzy na tegorocznych Mistrzostwach Europy. W grupie pozostały im jeszcze dwa pojedynki. Dziś w jednym z nich zmierzą się z Danią, która w każdym z poprzednich spotkań wygrywała tylko set. Jak dziś zaprezentują się na tle biało-czerwonych? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Dania. 

Polska – Dania: typy bukmacherskie

Po triumfie  w Lidze Narodów nasza reprezentacja zrobiła sobie prawie miesięczną przerwę. Na boisko wrócili jednak 18 sierpnia, na memoriał Huberta Wagnera, który jednocześnie był też przygotowaniem do obecnych Mistrzostw Europy. Tam rozegrali trzy mecz i wygrali tylko z Francją. Z kolei gorzej wypadli na tle Włoch i Słowenii. Kilka dni temu rozegrali też sparing z Ukrainą, który potrwał aż pięć setów, a zwycięsko wyszła nasza drużyna. Mistrzostwa Europy nasi reprezentanci rozpoczęli znakomicie od pewnej wygranej 3:0 z Czechami. Równie dobrze zagrali z Holandią, choć stracili pierwszego seta, to wygrali ostatecznie 3:1. Z Macedonią już nie było pomyłek i pewne 3:0.

 

Nasza kadrą spisuje się znakomicie. Wiadomo jednak, że najcięższe mecze przyjdą w fazie play-off. Teraz muszą zmierzyć się jeszcze dwa razy w grupie. Najpierw czeka ich Dania, która nie potrafiła nawiązać równej walki z żadnym rywalem dotychczas i przegrywali do 1:3 każdy mecz. Dziś ciężko, by kibice mogli liczyć na set i moim zdaniem Polacy bardzo szybko rozprawia się z nimi , a w meczu zobaczymy maksymalnie 128 punktów.

1.86

PONIŻEJ 128.5 PUNKTÓW

betfan

Polska – Dania: kursy bukmacherskie

Nasza reprezentacja jest w tym pojedynku sporym faworytem, a więc kurs na ich wygraną wynosi zaledwie 1.01. Znacznie niżej eksperci widzą szanse po stronie naszych rywali, czyli Danii. Mnożnik na ich zwycięstwo to aż 16.00. Warto w tym spotkaniu spojrzeć na zakład odnośnie wygranej biało-czerwonych w pierwszym secie z handicapem -5.5, na który bukmacher BETFAN oferuje przelicznik 1.65.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!