Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Chorwacja: typy, kursy, zapowiedź (23.09) | MŚ 2022
Polska zagra z Chorwacją na otwarcie siatkarskich mistrzostw świata kobiet. Biało-czerwone pierwszy mecz zagrają w Holandii, a później przeniosą się do Gdańska, gdzie zagrają resztę grupowych meczów. Polki są zdecydowanym faworytkami w tym starciu i inny wynik niż pewna wygrana będzie sporą niespodzianką. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Chorwacja. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Polska – Chorwacja (23.09. godz. 18:00) – zapowiedź

Polki nie wyglądały najlepiej w sparingach przed startem turnieju, ale trzeba zaznaczyć, że mierzyły się z bardzo wymagającymi przeciwniczkami. Wszystkie spotkania przegrały 1:3, ale grały z Serbkami, Włoszkami i Turczynkami, czyli czołowymi europejskimi zespołami. Wcześniej dwukrotnie pokonały Bułgarki 3:0. Mecz z Chorwatkami powinien być dużo łatwiejszy dla biało-czerwonych.
Chorwatki rozegrały we wrześniu trzy mecze towarzyskie, ale półka rywali zdecydowanie odstawała poziomem od tych, z którymi mierzyły się Polki. Chorwacja pokonała 3:0 Wyspy Owcze i 3:2 Izrael, ale przegrała 1:3 z Rumunią. Żadna z tych ekip nie zalicza się nawet do średnich europejskich zespołów.

Polska – Chorwacja (23.09. godz. 18:00) – typ

1.40

WYGRANA POLSKI

HANDICAP -1.5

betfan

Ostatni raz Polski mierzyły się z Chorwatkami ponad 5 lat temu. Miało to miejsce podczas rozgrywek World Grand Prix i wtedy zdecydowanie górą były Polki, które wygrały w trzech setach do  10, 9 i 18. Chorwatki nie są jednak aż tak słabym zespołem, jak kilka lat temu. Potrafiły wyjść z grupy na zeszłorocznych mistrzostwach Europy i były bliskie wyeliminowaniu Francuzek w 1/8. Myślę, że Chorwację stać jednak jedynie na urwanie maksymalnie jednego seta.

Polska – Chorwacja (23.09. godz. 18:00) – transmisja

Mecz Polek z Chorwatkami będzie dostępny na dwóch kanałach w polskiej telewizji. Transmisję z meczu przeprowadzi TVP 2 oraz Polsat Sport. Relacja na sport.betfan,pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!