Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Belgia: typy, kursy, zapowiedź | 10.09 ME
Kilka dniu odpoczynku, po znakomitej fazie grupowej i Polska już dziś zacznie fazę pucharową tegorocznej edycji Mistrzostw Europy w siatkówce. O ćwierćfinał zawalczą z Belgią, która to z dużym szczęściem awansowała z grupy. Ostatni raz obie reprezentacje mierzyły się w 2021 i wtedy po trzech setach lepsza okazałą się nasza kadra. Czy dziś ponownie bez problemu rozprawimy się z trójkolorowymi? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Czarnogóra. 

Polska – Belgia: typy bukmacherskie

Nasza reprezentacja nie miała zbyt wielu problemów, by awansować do fazy play-off, bowiem praktycznie nikt w grupie nie był dla nich wyzwaniem. Tak naprawdę jedyna drużyna odebrała im seta, a była nim Holandia, która zajęła końcowo drugie miejsce. Teraz nasza kadra rozpocznie walkę w 1/8 przeciwko Belgii, która w grupie A zajęła czwarte miejsce.
Belgowie rzutem na taśmę trafili do fazy play-off. Turniej zaczęli bowiem od trzech porażek i wydawało się, że już są poza burtą. W czwartym meczu pokazali jednak klasę przeciwko Estonii i pokonali ich 3:1. Kolejną formalnością była wygrana przeciwko Szwajcarii 3:0, a ta dala im awans z czwartego miejsca. Dziś najprawdopodobniej pożegnają się z turniejem, bo praktycznie nikt nie daje im szans w pojedynku z naszą reprezentacją. Trójkolorowi nie są praktycznie żadnym wyzwaniem dla naszej kadry i moim zdaniem Polska dziś zwycięża 3:0.

1.50

POLSKA WYGRA

Z HANDICAPEM SETOWYM -2.5

betfan

Polska – Belgia: kursy bukmacherskie

Ponownie w tym turnieju bukmacherzy stawiają naszą kadrę w roli sporego faworyta i tak też kurs na triumf biało-czerwonych wynosi obecnie 1.03. Znacznie niżej eksperci widzą szanse na awans po stronie Belgi, a mnożnik na ich zwycięstwo to aż 13.00. Warto w tym spotkaniu spojrzeć na zakład o maksymalnej ilości punktów 133.5, na który bukmacher BETFAN oferuje przelicznik 1.55.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!