Polonia Warszawa – Zagłębie Sosnowiec: Typy, kursy, zakłady 19.04

Adrian Krawczyk

19 kwietnia 2024

Polonia Warszawa, typy
Polonia Warszawa oraz Zagłębie Sosnowiec to dwie ekipy, które muszą bronić się przed spadkiem w tym sezonie. O ile dla Polonii to utrzymanie jest realne, o tyle dla Zagłębia Sosnowiec sezon praktycznie jest już pogrzebany i muszą pogodzić się ze spadkiem. Wydaje się, więc że dla Polonii to idealny moment, aby zdobyć 3 punkty i jeszcze zbudować przewagę w ligowej tabeli. Czy taka sztuka im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Polonia Warszawa – Zagłębie Sosnowiec. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Polonia Warszawa – Zagłębie Sosnowiec?
  2. Zapowiedź meczu Polonia Warszawa – Zagłębie Sosnowiec
  3. Jakie są kursy na mecz Polonia Warszawa – Zagłębie Sosnowiec?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Polonia Warszawa – Zagłębie Sosnowiec?

Polonia Warszawa – Zagłębie Sosnowiec typy bukmacherskie

1.99

WYGRANA POLONII

betfan
Polonia Warszawa na ten moment plasuje się o jedno oczko nad strefą spadkową. Ich przewaga na ten moment wynosi 4 punkty i wydaje się, że spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec to idealna okazja, aby tę przewagę powiększyć do 7 punktów. Oczywiście spotkanie to na pewno łatwe nie będzie, jednak jeśli Polonia chce się utrzymać to musi wygrać z Zagłębiem, które w tym sezonie jest zdecydowanie najsłabszą ekipą, albowiem wywalczyli zaledwie 14 punktów w 27. spotkaniach. Polonii będzie mocno zależeć na 3 punktach dlatego typuję ich wygraną.

Polonia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec kursy bukmacherskie

  • Wygrana Polonia Warszawa – 1.99
  • Remis – 3.45
  • Wygrana Zagłębie Sosnowiec – 3.45
  • Powyżej 2.5 goli – 1.81
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.72
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Polonia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Polonii Warszawa (kurs 1.99). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Zagłębie Sosnowiec, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.45. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Polonia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.81, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.89.

Polonia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Polonią Warszawa, a Zagłębiem Sosnowiec w ramach 28. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 19. kwietnia o 18:00 na Stadionie Polonii w Warszawie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy