Polonia Warszawa – Wisła Kraków: typy, kursy, zapowiedź | 30.07 1. liga

Wojciech Sikora

29 lipca 2023

Polonia Warszawa

Inauguracyjna kolejka zaplecza Ekstraklasy przyniosła sporo ciekawych rozstrzygnięć. Warto więc przyjrzeć się zmaganiom w 2. kolejce. Polonia Warszawa, w jednym z trzech meczów tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie z Wisłą Kraków. Gospodarze mają za sobą pierwsze starcie po awansie, które niestety przegrali 2:3. Dziś zmierzą się z jednym z kandydatów do awansu w tym sezonie. Jak sobie poradzą? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Polonia Warszawa – Wisła Kraków.

Polonia Warszawa – Wisła Kraków: Typy bukmacherskie

Polonia Warszawa świetnie zaprezentował się w 2. lidze polskiej, w poprzednim sezonie, co dało im awans o poziom wyżej. Aktualnie są po pierwszej kolejce, którą rozpoczęli świetnie i prowadzili 2:1 do przerwy, by ostatecznie przegra 2:3 z GKS Tychy. Teraz zmierzą się z Wisłą Kraków, czyli jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w Polsce. Biała Gwiazda w poprzednim sezonie nie wywalczyła sobie awansu i na pewno ten cel chcą osiągnąć w tym. Sezon zaczęli jednak od niespodziewanego remisu z Górnikiem Łęczną.

 

Choć Wisła Kraków rozdawała karty w poprzednim meczu i przeważała w statystykach, to nie potrafiła zwyciężyć przeciwko Łęcznej. Dziś trafiają na rywala, który po awansie już zderzył się z rzeczywistością. Moim zdaniem dziś goście wrócą z pełną pulą i typuję ich wygraną.

1.83

WISŁA KRAKÓW WYGRA

betfan

Polonia Warszawa - Wisła Kraków: Kursy bukmacherskie

W tym meczu eksperci widzą faworyta w drużynie przyjezdnych, czyli Wiśle Kraków. Bukmacher BETFAN, wystawił na nich kurs 1.83. Wciąż jednak bez szans nie pozostają gospodarze, na których obecny przelicznik wynosi 4.10.

Polonia Warszawa - Wisła Kraków: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Polonia Warszawa a Wisła Kraków w ramach 2. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 30 lipca 12:40 na stadionie Polonii w Warszawie. Mecz będzie  emitowany przez stację Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy