Polonia Bytom – Stomil Olsztyn: Typy, kursy, zapowiedź 02.10

Adrian Krawczyk

01 października 2023

Stomil Olsztyn, typy
W poniedziałkowym meczu 2. polskiej Ligi piłkarskiej Polonia Bytom zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Będzie to spotkanie dwóch średnio radzących sobie ekip w tym sezonie. Niewątpliwie 3 punkty bardziej przydałyby się Polonii Bytom, ale o te łatwo nie będzie, bo to Stomil nieco lepiej radzi sobie w zmaganiach ligowych. Kto więc wyjdzie z tego spotkania zwycięsko i zainkasuje punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Polonia Bytom – Stomil Olsztyn.

Polonia Bytom – Stomil Olsztyn typy bukmacherskie

Polonia Bytom jak do tej pory w 2 lidze radzi sobie bardzo słabo, albowiem w 10 spotkaniach wywalczyli zaledwie 9 punktów. Ich rywale nie spisują się jednak znacznie lepiej, albowiem wywalczyli o 4 oczka więcej i mają na swoim koncie 13 punktów. Ciężko wskazać, kto wygra to spotkanie dlatego ja pójdę w innym kierunku. Skupię się na bramkach w tym spotkaniu. Stomil jak do tej pory w 9 spotkaniach strzelił 9 goli, więc nieco mniej niż 1 na mecz. Polonia Bytom natomiast zdobyła zaledwie 7 goli. Jak widać mecz zapowiada się na underowy, albowiem obie ekipy nie posiadają zbyt dużego arsenału w ofensywie. Typuje poniżej 2.5 gola w Betfan po kursie 1.75.

1.75

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Polonia Bytom - Stomil Olsztyn kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Polonia Bytom - Stomil Olsztyn wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Polonii Bytom (kurs 1.55). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Stomil Olsztyn, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.74. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Polonia Bytom - Stomil Olsztyn to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.96, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.75.

Polonia Bytom - Stomil Olsztyn GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Polonią Bytom, a Stomilem Olsztyn w ramach 11 kolejki polskiej 2 Ligi, odbędzie się 2 października o 18;15. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi polska telewizja TVP Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy