Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa: Typy, kursy, zapowiedź 12.11

Adrian Krawczyk

11 listopada 2023

Pogoń Szczecin
Bardzo ciekawym starciem 15 kolejki polskiej Ekstraklasy będzie mecz Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa. Obie ekipy aspirują o wywalczenia miejsca do gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Z pewnością mecz będzie bardzo ciekawy, jednak nie ma w nim znacznego faworyta. Kto więc okaże się lepszy w tym spotkaniu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa.

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa typy bukmacherskie

Pogoń Szczecin miała naprawdę słaby początek sezonu w polskiej Ekstraklasie. Gra na dwóch formatach, czyli w Europie i w lidze była dla Portowców ciężka. Po odpadnięciu z europejskich pucharów i ustabilizowaniu swojej sytuacji w lidze wrócili na odpowiednie tory i regularnie punktują. Dzięki temu po 14 kolejkach zajmują 5 lokatę. Raków natomiast musi godzić grę w lidze z europejskich pucharach. Na ten moment radzi sobie bardzo dobrze, plasuje się o jedną pozycję przed Pogonią, jednak ma jeszcze jeden zaległy mecz. Oczywiście Medalikom zdarzają się wpadki, jednak jak na polską Ekstraklasę radzą sobie bardzo dobrze. Nie wskażę, kto wygra to spotkanie, albowiem Pogoń zagra u siebie i dzięki temu będzie mieć przewagę, jednak Raków sportowo stoi nieco lepiej. Spodziewam się, że jednak mecz może być nieco zamknięty przez to, że mierzą się dwie mocne ekipy i nawet jedna bramka może zadecydować o zwycięstwie. Raków z trudnymi rywalami gra raczej underowo dlatego typuję poniżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.92.

1.92

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Rakowa Częstochowa (kurs 2.50). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Pogoń Szczecin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.62. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.82, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.92.

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Pogonią Szczecin, a Rakowem Częstochowa w ramach 15 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, odbędzie się 12 listopada o 15:00 na Miejskim Stadionie w Szczecinie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport oraz Canal+ Premium.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy