Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń – Raków: Typy, kursy, zapowiedź. Puchar Polski

W środowe popołudnie dojdzie do starcia , mocnych Ekstraklasowych ekip. Do Szczecina przyjedzie Raków Częstochowa. Bardzo ciekawe spotkanie ze względu na to jak gra w tym sezonie Raków i jaką ma przewagę nad resztą stawki, w tym nad Portowcami. Zobaczymy czy ta przewaga będzie widoczna po raz kolejny na boisku. Zapraszam na analizę oraz typy do tego meczu!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Polski: Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa – zapowiedź meczu

Taka para spokojnie mogłaby zagrać ze sobą w półfinale PP i nikt, by nie miał pretensji, gdyż oba kluby znacząco w ostatnich latach podniosły poziom swoich kadr. Teraz te zespoły czeka rywalizacja o Puchar. Pamiętajmy, że Raków od dwóch sezonów regularnie wygrywa w finale Pucharu Polski. Jest obrońcą tytułu, zatem ciekawe czy Marek Papszun zdoła połączyć świetny wynik z ligi oraz wyeliminowanie Pogoni Szczecin. Raków wygrał 9 na 10 ostatnich meczów, natomiast Pogoń nie przegrywa na własnym stadionie. Poza porażką w sobotę z Górnikiem, Pogoń ostatni raz przegrała … 20. kwietnia z Rakowem Częstochowa. Czas na rewanż?

 

Puchar Polski: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa - typy

Oczywiście ciężko nie zauważyć kapitalnej formy Rakowa Częstochowa. Być może nawet są świetnie przygotowani do meczu w środku tygodnia, ale uważam, że w Szczecinie czekają na rewanż i to oni awansują dalej.

2.23

AWANS POGONI

betfan

 

Puchar Polski: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Środowy mecz Pucharu Polski między Pogonią, a Rakowem odbędzie się 9 listopada o 17:30 na Stadionie Miejskim w Szczecinie w Szczecinie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsacie Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat BoxGo.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!