Pogoń Szczecin – Piast Gliwice: Typy, kursy, zakłady 20.04 | Ekstraklasa

Adrian Krawczyk

20 kwietnia 2024

Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin walczy o europejskie puchary w tym sezonie. Ostatnią wysoką wygraną z Ruchem pokazali że ich aspiracje mogą sięgnąć wysoko. Teraz w meczu 29. kolejki zagrają ponownie u siebie, lecz tym razem z Piastem Gliwice. Wydaje się, że tutaj Portowcy również mają duże szanse na 3 punkty. Czy uda im się wygrać to spotkanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Pogoń Szczecin – Piast Gliwice.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Pogoń Szczecin – Piast Gliwice?
  2. Zapowiedź meczu Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
  3. Jakie są kursy na mecz Pogoń Szczecin – Piast Gliwice?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Pogoń Szczecin – Piast Gliwice?

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice typy bukmacherskie

1.87

WYGRANA POGONI

betfan

Pogoń Szczecin w tym sezonie oprócz europejskich pucharów może włączyć się nawet w walce o mistrzowski tytuł. Ich strata na ten moment wynosi 5 punktów do Jagiellonii i spoglądając na ostatnią dobrą grę Portowców wydaje się, że jeszcze będą w stanie powalczyć. Teraz zmierzą się z Piastem, który zdecydowanie wpadł w dołek formy i musi uważać, aby nie spaść do strefy spadkowej, albowiem mają tylko 5 punktów przewagi. Pogoń u siebie jest mocna, dodatkowo gra ze słabszym Piastem, więc zdecydowanie na typ pobieram wygraną Pogoni po kursie 1.87.

 

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice kursy bukmacherskie

  • Wygrana Pogoń Szczecin – 1.87
  • Remis – 3.45
  • Wygrana Piast Gliwice – 4.10
  • Powyżej 2.5 goli – 2.03
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.89

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Pogoń Szczecin - Piast Gliwice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Pogoni Szczecin (kurs 1.87). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Piast Gliwice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.10. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Pogoń Szczecin - Piast Gliwice to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.03, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.73.

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Pogonią Szczecin, a Piastem Gliwice w ramach 29. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 20 kwietnia o 15:00 na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Pogoń Szczecin - Piast Gliwice przeprowadzi telewizja Canal+Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy