Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Mielec – Lechia: Typy, kursy, zapowiedź 14.05. Ekstraklasa

Emocje w niektórych klubach powoli zaczynają opadać, ponieważ wyjaśniła się ich przyszłość w następnym sezonie. I tak goście już są pewni, że następny sezon zagrają ligę niżej, a w klubie szykują się poważne zmiany na wielu szczeblach. Niewykluczone, że Lechia żegna się z Ekstraklasą na kilka sezonów. Czy zdoła w Mielcu dać jeszcze trochę radości kibicom? Stal nie przegrała u siebie od marca. Jednak w pierwszym meczu w Gdańsku lepsza była Lechia. Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Stal Mielec – Lechia Gdańsk. 

Stal Mielec – Lechia – zapowiedź meczu

Fatalna Lechia nie wygrała na wyjeździe od października z Zagłębiem Lubin, a obecnie mają passe 5 meczów przegranych z rzędu.

Stal nigdy nie wygrała u siebie z Lechią Gdańsk więc nadarza się okazja pod koniec sezonu na historyczną rzecz. Jesienią również wygrała Lechia (1:0). Gospodarze w razie historycznej wygranej mogą przeskoczyć w tabeli z 12. na 9 miejsce.

Lechia Gdańsk przegrała najwięcej meczów w Ekstraklasie oraz strzeliła najmniej goli spośród wszystkich zespołów Ekstraklasy. Ciężko budować coś na takich fundamentach. 

 

Stal Mielec - Lechia - Typy

Uważam, że dwie tak wesołe defensywy jak ta Stali oraz Lechia w meczu bezpośrednim, ponownie nie popiszą się  i stracą gola. Lechia traci gola na wyjeździe od 7 spotkań ... natomiast Stal ma dobrą passę w meczach u siebie. 

1.75

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Stal Mielec - Lechia - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy Stal kontra Lechia odbędzie się 14. maja na Stadionie Miejskim w Mielcu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!