Pobierz aplikację betfan na telefon
Podbeskidzie – Znicz Pruszków. Typy, kursy, zapowiedź 29.07 | 1. liga

Podbeskidzie Bielsko Biała – Znicz Pruszków, to mecz otwierający sobotnie zmagania w 1. lidze. Gospodarze w pierwszej kolejce zremisowali swój mecz, a beniaminek zgarnął komplet oczek. Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Znicz Pruszków.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Znicz Pruszków: typy bukmacherskie

Podbeskidzie Bielsko-Biała zagra w sobotę zagra ze Zniczem Pruszków. Gospodarze w pierwszym meczu zremisowali z Wisłą Płock 1:1. Bramkę zdobył były piłkarz Jagiellonii – Bartosz Bida. Wcześniej Podbeskidzie wygrało w meczu towarzyskim z Karwiną. Znicz Pruszków jest beniaminkiem 1. ligi. W swoim pierwszym spotkaniu w wyższej klasie rozgrywkowej, pokonał 2:0 Resovię Rzeszów. Wcześniej w przedsezonowych sparingach zremisował z Polonią i pokonał Karmiotissa 3:1.

Faworytem do zgarnięciq kompletu punktów jest Podbeskidzie. Goście będą jednak uskrzydleni pewnym zwycięstwem w 1. kolejce. Mimo wszystko stawiam jednak, że do 1. połowy to Podbeskidzie będzie górą.

2.41

WYGRANA PODBESKIDZIA

W 1. POŁOWIE

betfan

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Podbeskidzia w tym meczu. Wynosi on 1.84. W przypadku zwycięstwa Znicza Pruszków, bukmacher pomnoży stawkę o 4.10. Kurs na remis wynosi za to 3.80.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała - Znicz Pruszków, odbędzie się 29 lipca o 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!