Pobierz aplikację betfan na telefon
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków: Typy, kursy, zapowiedź 27.10
W ostatnim piątkowym meczu 13 kolejki Fortuna 1 Liga będzie świadkami hitowego starcia. Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie na własnym obiekcie Wisłę Kraków. Obie ekipy mają chęć powrotu do Ekstraklasy, choć Podbeskidzie fatalnie rozpoczęło sezon i ciężko będzie załapać się im nawet na baraże. Czy Wisła Kraków wykorzysta okazję i znów zapunktuje za 3 przesuwając się w tabeli? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków typy bukmacherskie

Wisła Kraków po średnim starcie sezonu w końcu weszła na odpowiednie tory i punktuje regularnie, a na najczęściej za 3. Dzięki temu znacznie już przesunęli się w tabeli i zajmują przed 13 kolejką 5 miejsce. Podbeskidzie natomiast rozpoczęło fatalnie - obecnie jest na przedostatnim miejscu z dorobkiem zaledwie 9-punktowym. Tutaj zagrają u siebie i z pewnością będą zmobilizowani, ale patrząc na ostatnią grę obu zespołów to Wisła ma większe szanse w tym starciu. Tak też typuję, czyli wygraną Wisły Kraków po kursie 2.18. Z pewnością nie będzie to dla Białej Gwiazdy łatwe starcie, jednak uważam, że jest tutaj value, albowiem jak dla mnie kurs powinien być bliższy 1.90.

2.18

WYGRANA WISŁY K.

betfan

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Wisły Kraków (kurs 2.18). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Podbeskidzie Bielsko-Biała, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.95. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.68, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.06.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków  GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Podbeskidzie Bielsko-Biała, a Wisłą Kraków w ramach 13 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 27 października o 20:30 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków przeprowadzi Polsat Sport Extra.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!