Pobierz aplikację betfan na telefon
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Motor Lublin: Typy, kursy, zakłady 28.02

W środę w zaległym meczu 17. kolejki Fortuna 1 Liga Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie na własnym obiekcie Motor Lublin. Z pewnością Podbeskidzie nie tego oczekiwało po tym sezonie, a Motor jest przeciwieństwem swojego dzisiejszego rywala, albowiem są rewelacją tego sezonu i z pewnością nie spodziewali się, że mogą tak dobrze punktować. Czy dziś znów będą w stanie wygrać za 3? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Podbeskidzie Bielsko-Biała – Motor Lublin.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Motor Lublin?
  2. Zapowiedź meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Motor Lublin
  3. Jakie są kursy na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Motor Lublin?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Motor Lublin?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Motor Lublin typy bukmacherskie

2.90

WYGRANA MOTORU

betfan

Podbeskidzie Bielsko-Biała z pewnością mocno zawodzi w tym sezonie Fortuna 1 Ligi. Jeszcze niedawny ekstraklasowicz, a teraz muszą bronić się przed spadkiem. Ich sytuacja nie jest najlepsza, albowiem zajmują przedostatnią lokatę i choć ich przewaga do miejsca dającego utrzymanie nie jest duża to niewątpliwie muszą regularnie punktować, aby się utrzymać. Motor natomiast dość niespodziewanie na ten moment walczy nawet o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Wydaje się, że może to być czarny koń sezonu i pomimo, że zagrają na wyjeździe to spróbuję tutaj ich wygraną po bardzo dobrym kursie 2.90.

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin kursy bukmacherskie

  • Wygrana Podbeskidzie Bielsko-Biała – 2.30
  • Remis – 3.30
  • Wygrana Motor Lublin – 2.90
  • Powyżej 2.5 goli – 2.10
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.65

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała (kurs 2.30). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Motor Lublin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.90. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.10, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.71.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała, a Motorem Lublin w ramach zaległej 17. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 28 lutego o 18:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin przeprowadzi telewizja Polsat Sport Extra.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!