Podbeskidzie B-B – Stal Rzeszów: typy, kursy, zapowiedź | 07.10 1. liga

Wojciech Sikora

06 października 2023

Podbeskidzie

Dopiero co zaczynaliśmy sezon, a na zaplecze Ekstraklasy trwa właśnie już 11. kolejka, sezonu 2023/2024. Podbeskidzie B-B, w jednym z trzech starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Stali Rzeszów. Obecnie obie drużyny nie mogą pochwalić się najlepszą formą, która sprawia, że obecnie zajmują kolejno 16. i 14. miejsce. Goście złapali jednak ostatnio formę, ale czy to wystarczy, by dziś wrócić z kompletem punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Podbeskidzie B-B – Stal Rzeszów.

Podbeskidzie B-B – Stal Rzeszów: Typy bukmacherskie

Podbeskidzie przegrało tylko trzy mecze w dziesięciu kolejkach, a mimo to zajmują jedno z miejsc w strefie spadkowej. Dotychczas zgarnęli zaledwie dziewięć punktów, a ich dzisiejszy rywal nie był wcale lepszy. Rzeszów także nie ma czym się chwalić, bo aktualnie zajmują tylko dwie pozycje wyżej, czyli 14. i  zdobyli zaledwie jeden punkt więcej. Przed nimi jednak trudny wyjazd, bowiem gospodarze nie przegrali u siebie od pięciu spotkań, choć w każdym z nich tracili gola.

 

 

W bezpośrednich spotkaniach. poprzedniego sezonu, Stal wygrała u siebie aż 5:0. jednakże na wyjeździe byli w stanie ugrać jedynie remis. Choć dziś może być trudno zgarnąć chociażby ten jeden punkt, to myślę, że będzie ich stać na zdobycie gola. Typuję, że goście trafią przynajmniej raz.

1.38

STAL STRZELI GOLA

betfan

Podbeskidzie B-B - Stal Rzeszów: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku bukmacherzy są jednomyślni i stawiają nieco wyżej szanse gospodarzy, czyli Podbeskidzia B-B. Kurs jaki można znaleźć na ich wygraną to 1.90. Przy zwycięstwie Stali Rzeszów, gracz może liczyć na mnożnik 3.80. Remis to z kolei przelicznik wynoszący 3.60.

Podbeskidzie B-B - Stal Rzeszów: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Podbeskidzie B-B a Stalą Rzeszów, w ramach 11. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 7 października 15:00 na Stadionie Miejskim w Bielsko-Białej. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy