Pobierz aplikację betfan na telefon
Podążaj za zielonym kuponem – Promocja BETFAN

Szał grudniowych promocji w BETFAN nadal trwa. Z początkiem kolejnego tygodnia polski, legalny bukmacher ponownie przygotował dla Was coś specjalnego. Promocja „PODĄŻAJ ZA ZIELONYM KUPONEM” jest już dostępna dla każdego gracza.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Grudniowe promocje w BETFAN

Jesteś już znudzony wszelkimi powielającymi się kalendarzami adwentowymi na stronach innych bukmacherów? BETFAN przychodzi z rewolucją i oferuję coś specjalnego. BETFAN w grudniu przygotował naprawdę szereg atrakcji dla swoich graczy. Za nami już „Rozbij bank Profesorze”, „Poczuj się jak VIP” oraz „Upoluj BOOSTA”. Teraz czas na coś wyjątkowego, czyli promocję „Podążaj za zielonym kuponem”. W najbliższym tygodniu czekają nas zaległe mecze La Liga. Do tego będziemy świadkami przedświątecznych kolejek w Serie A, czy też Ligue 1. Oczywiście, będzie również z nami Premier League, a w środku tygodnia czekają nas ćwierćfinały EFL Cup. Meczów do typowania będzie na pewno sporo. Obstawiaj przynajmniej jeden kupon dziennie ze wskazaną stawką, aby wziąć udział w promocji i spróbować wygrać.

BETFAN – PODĄŻAJ ZA ZIELONYM KUPONEM

Oferta jest skierowana do wszystkich graczy, którzy się do niej zapiszą do 20 grudnia do godziny 23:00.

ZAPISZ SIĘ I PODĄŻAJ ZA ZIELONYM KUPONEM

Teraz czas na kilka słów o samej promocji. Najważniejsze jest, żeby trafiać codziennie wygrany kupon przez siedem dni aż do niedzieli. Wtedy pewne jest, że gracz otrzyma część pieniędzy z wstępnej puli 20 000 złotych, która najprawdopodobniej urośnie aż do 100 000 złotych (za każdego gracza, który odpadnie w trakcie trwania promocji, BETFAN do puli dorzuca aż 50 złotych). W tej chwili jest już zapisanych blisko 3000 typerów, więc pula powinna osiągnąć maksimum w trakcie trwania promocji.

ZASADY „PODĄŻAJ ZA ZIELONYM KUPONEM” W SKRÓCIE:

  1. Dołącz do akcji, klikając w buton ZAPISZ SIĘ do 20 grudnia, do godziny 23:00.
  2. Codziennie, od 20 do 26 grudnia postaw kupon za dokładnie 99 zł w jeden z poniższych sposobów:a) Kupon SOLO z kursem minimum 2.0.
    b) Kupon AKO4 z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.40.
  3.  Jeśli trafiłeś – TY GRASZ DALEJ, a BETFAN dorzuca do stawki 50 zł za każdą odpadającą osobę, do nielimitowanej puli nagród W GOTÓWCE!
  4.  Przez pierwsze trzy dni – możesz grać do skutku, aż trafisz, by przejść dalej. Od czwartku liczy się tylko pierwszy zagrany kupon.
  5.  Osoby, które dotrwają do końca gry, podzielą pomiędzy siebie całość puli.

Np. jeśli kupon postawi 1 000 osób, a po drodze odpadnie 900 osób, to pula wyniesie 65 000 zł = 20 000 zł puli początkowej + 900*50 zł (45 000 zł), zaś nagroda dla gracza 650 zł (65 000 zł / 100 graczy).

Im więcej osób się zapisze, tym większa będzie finałowa pula. Każdy, kto wybierze złą drogę i postawi kupon, który okaże się przegrany, dołoży do ostatecznej kwoty swoją cegiełkę.

Gramy FAIR! Jeśli wszyscy gracze odpadną wcześniej, np. dnia szóstego – zebraną z całości zakładów pulę dzielimy pomiędzy wszystkich graczy, którzy wytrwali najdłużej.

A może zwycięzca będzie tylko jeden? Masz przeczucie? Istnieje różnica między znajomością drogi a podążaniem nią. Co zrobisz?

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!