Pobierz aplikację betfan na telefon
Plusliga: zapowiedź piątkowych meczów 1/4 Indykpol – Skra
PlusLiga rozegra w piątek dwa rewanżowe mecze ćwierćfinałowe. Indykpol AZS Olsztyn podejmie Skrę, a Resovia zmierzy się z Aluronem. Pierwsze mecze wygrali Indykpol i Aluron, więc zapowiadają się spore emocje. Skra i Resovia zagrają o pozostanie w walce o medale. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<


Terminarz meczów rewanżowych 1/4: 
Piątek, 15.04
17:30 Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport) 
20:30 Asseco Resovia Rzeszów – Aluron CMC Warta (Polsat Sport) 

PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów1.36

POWYŻEJ 3.5 SETA

betfan

  Skra była lepsza w obu meczach, które miały miejsce w fazie zasadniczej, ale pierwszy mecz ćwierćfinałowy niespodziewanie wygrali goście z Olsztyna. Indykpol przegrał łatwo pierwszego seta i wydawało się, że Skra pewnie zmierza w kierunku zwycięstwa. Druga i trzecia partia to pogoń Akademików za gospodarzami i dwukrotnie ta pogoń okazała się skuteczna. Czwarty set to już dominacja przyjezdnych i triumf do 16. Mecze między tymi ekipami, biorąc pod uwagę ten sezon, są bardzo wyrównane.

Przed meczem niewielu typowało wygraną olsztynian. Skra zagra w piątek w Iławie „o życie”. Jeśli ponownie zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Indykpol, to bełchatowianie będą musieli się zadowolić walką o miejsca 5-8. AZS natomiast wróciłby do walki o medale po kilku latach przerwy. Ostatni raz w najlepszej czwórce byli w sezonie 2017/18, a ostatni medal wywalczyli w 2008 roku.

PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Aluron CMC Warta1.41

POWYŻEJ 3.5 SETA

betfan

Aluron u siebie pokonał Resovię 3:1, ale wcale nie był to łatwy pojedynek. Trzy z czterech setów kończyły się na przewagi. Jedynie trzecią partię gospodarze wygrali do 20. Trudno było wskazać faworyta w tym meczu, ponieważ oba zespoły prezentują podobny poziom i można było spodziewać się wyrównanej walki. Rewanż powinien przebiegać podobnie, ponieważ stawka jest wysoka i żadna ekipa nie może pozwolić sobie na chwilę zwątpienia.

Przed tym spotkaniem bilans bezpośrednich pojedynków w tym sezonie wynosi 2:2. Oba zespoły wygrały po 2 spotkania i przegrały. Ten będzie miał jednak wyjątkową wagę. Aluron staje przed szansą na drugi półfinał w historii. Poprzednio w top4 zameldowali się w sezonie 2018/19. Resovia na awans do 1/2 czeka już od 2017 roku. Cztery kolejne sezony brakowało ich w najlepszej "4", a wcześniej przez 8 lat nie schodzili z podium, trzykrotnie zdobywając tytuł mistrzowski.
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!