Piast Gliwice – Pogoń Szczecin: Typy, kursy, zapowiedź 20.10

Adrian Krawczyk

19 października 2023

Piast Gliwice, typy
W najciekawszym piątkowym meczu 12 kolejki polskiej Ekstraklasy Piast Gliwice zmierzy się na własnym obiekcie z Pogonią Szczecin. Obie ekipy zaczęły sezon dość przeciętnie i z pewnością nie takiego wyniku oczekiwały po 12 rozegranych kolejkach. W szczególności więcej wymaga się od Pogoni, choć ta miała fatalny start, a w ostatnich kolejkach punktowała znacznie lepiej. Tutaj jednak analitycy dają większe szanse drużynie Piasta Gliwice, ale czy będą oni w stanie pokazać to na boisku? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Piast Gliwice – Pogoń Szczecin. 

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin typy bukmacherskie

Piast Gliwice po dość dobrym starcie sezonu nieco potracił punktów w ostatnich kolejkach. W ogólnym rozrachunku po 11 kolejkach ma na swoim koncie 13 punktów i plasuje się na 10 pozycji. Nieco lepiej natomiast radzi sobie Pogoń Szczecin, która w 11 spotkaniach wywalczyła 18 punktów, choć start sezonu miała fatalny. Portowcy w ostatnim czasie potrafili choćby ograć Lecha Poznań, Cracovię czy Koronę. Niewątpliwie ich forma była zwyżkowa, choć nie wiemy jak będzie to po przerwie reprezentacyjnej. Niewątpliwie to Pogoń jest nieco lepszym zespołem, choć zagrają na wyjeździe ja nie spodziewam się, aby przegrali to spotkanie. Typuję brak porażki Pogoni po kursie 1.66.

1.66

X2 - REMIS LUB POGOŃ

betfan

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Piast Gliwice - Pogoń Szczecin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Piasta Gliwice (kurs 2.25). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Pogoń Szczecin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.30. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Piast Gliwice - Pogoń Szczecin to może liczyć na kurs 3.26. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.97, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.81.

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Piastem Gliwice, a Pogonią Szczecin w ramach 12 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 20 października o 18:00 na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy