Pobierz aplikację betfan na telefon
PGE Ekstraliga: zapowiedź i typy na 8. kolejkę
PGE Ekstraliga zaczyna rundę rewanżową w sezonie zasadniczym. Podczas tego weekendu będziemy świadkami takich samych pojedynków jak tydzień temu. Zespoły będą miały, więc okazję do szybkiego rewanżu lub potwierdzenia, że są lepsze. Standardowo dwa mecze rozegrane zostaną w piątek, a kolejne w niedzielę. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji: 
Piątek, 10.06
18:00 Unia Leszno – GKM Grudziądz (Eleven Sports 1)
20:30 Agred Malesa Ostrów – Stal Gorzów (Eleven Sports 1)

Niedziela, 12.06
16:30 Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń (Canal+ Sport 5)
19:15 Sparta Wrocław – Motor Lublin (Canal+ Sport 5)

PGE Ekstraliga: Unia Leszno – GKM Grudziądz

 

1.57

WYGRANA UNIA

HANDICAP (-14.5)

betfan

Tydzień temu niespodziewanie Unia przegrała na wyjeździe z Grudziądzem i teraz będzie żądna rewanżu. Dla ekipy z Leszna była to dopiero druga porażka w sezonie, ale mimo to, utrzymali pozycję wicelidera. U siebie powinni jednak łatwo poradzić sobie z GKM-em, ponieważ ta ekipa fatalnie wygląda na wyjazdach. Pokonali jedynie beniaminka z Ostrowa, a poza tym przegrali znacząco z Włókniarzem Częstochowa 25:65 i Motorem Lublin 33:57. Faworytem jest Unia i myślę, że można się spodziewać wysokiego zwycięstwa tej ekipy, biorąc pod uwagę wynik z zeszłego tygodnia.

PGE Ekstraliga: Agred Malesa Ostrów – Stal Gorzów


1.50

WYGRANA STAL

HANDICAP (-12.5)

betfan

Gospodarze to zdecydowanie najgorszy zespół w tym sezonie, który wydaje się, że powoli może żegnać się z Ekstraligą, mimo że to dopiero środek sezonu. Agred przegrał jednak wszystkie siedem meczów, a przedostatni Grudziądz ma na koncie już 3 zwycięstwa. Do końca pozostało siedem meczów, więc prawdopodobieństwa, że Ostrów się utrzyma, jest niewielkie. Stal natomiast po triumfie sprzed tygodnia umocniła się na trzeciej pozycji i może to jeszcze przypieczętować w piątek, odnosząc kolejne zwycięstwo. Goście są zdecydowanymi faworytami i raczej nikt nie wierzy w inny wynik niż ich pewne zwycięstwo.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!