Peru – Wenezuela: Typy, kursy, zapowiedź 22.11

Adrian Krawczyk

21 listopada 2023

Peru, typy
W meczu eliminacji Mistrzostw Świata Ameryki Południowej reprezentacja Peru podejmie na własnym obiekcie kadrę narodową Wenezueli. Jak wskazują analitycy mecz zapowiada się na wyrównany, a nieco większe szanse ma w tym starciu gospodarz, czyli Peru. Nie można jednak skreślać także Wenezueli, która jak do tej pory spisuje się w eliminacjach bardzo dobrze. Czy underdog sięgnie po wygraną w tym spotkaniu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Peru – Wenezuela.

Peru – Wenezuela typy bukmacherskie

Po 5 rozegranych kolejkach w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej to Wenezuela spisuje się znacznie lepiej od Peru. Reprezentacja Peru, jeżeli nie zacznie punktować za 3 praktycznie straci szanse na awans na Mundial. W dobrej sytuacji na ten moment natomiast jest Wenezuela, która po 5 meczach ma na swoim koncie 8 punktów i plasuje się na 4 pozycji, tuż za takimi wielkimi reprezentacjami, jak Argentyna, Urugwaj, czy Kolumbia. Co więcej Wenezuela potrafiła zremisować 1:1 z Brazylią i to na wyjeździe, więc potencjał z pewnością jest duży. Wenezuela jak do tej pory przegrała tylko z Kolumbią w wyjazdowym meczu i to ledwie 1:0, więc i tutaj nie spodziewam się, aby przegrali z Peru, które ma zaledwie 1 punkt na swoim koncie. Typuję brak porażki Wenezueli z Peru po kursie 1.62. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny

1.62

REMIS LUB WENEZEULA

betfan

Peru - Wenezuela kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Peru - Wenezuela wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie reprezentacja Peru (kurs 2.19). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości – Wenezuela, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Peru - Wenezuela to może liczyć na kurs 3.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.47, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.48.

Peru - Wenezuela GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz reprezentacji pomiędzy Peru, a Wenezuelą w ramach eliminacji Mistrzostw Świata Ameryki Południowej, odbędzie się 22 listopada o 03;00 na Estadio Nacional w Limie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy