OG – 9INE: Typy, kursy, zapowiedź | IEM Cologne 26.07

Adrian Krawczyk

25 lipca 2023

OG - 9INE: Typy, kursy, zapowiedź | IEM Cologne 26.07
Podczas wielkiego wydarzenia jakim jest IEM Cologne 2023 będziemy mieli polski akcent, ponieważ na turnieju wystąpi polska drużyna 9INE. W pierwszym meczu fazy Play-In zmierzą się z OG. Polska drużyna będzie minimalnym faworytem do wygrania tego spotkania i mamy nadzieję, że właśnie tak rozpoczną oni tegoroczny IEM w Kolonii. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na OG – 9INE.

OG – 9INE typy bukmacherskie

9INE powróci do rozgrywek po nieudanym Blast Paris Major. Ostatni raz polską drużynę podczas oficjalnych rozgrywek zobaczyliśmy 14 maja na Majorze, gdzie ulegli 2:0 FaZe Clan i tym samym pożegnali się z Majorem. Niestety 9INE zdecydowanie obniżyło ostatnio loty, ale mimo to będzie faworytem do wygrania starcia z OG, które przegrało wszystkie 3 spotkania na ostatnim turnieju Blast Premier Fall Groups. Oczywiście wszyscy trzymamy kciuki za bardzo dobry występ polskiej ekipy, jednak zbyt wiele oczekiwać nie można. Sukcesem będzie już wygranie kilku spotkań i niewątpliwie takie spotkanie z OG mogą wygrać. Tym bardziej, że OG naprawdę bardzo słabo wypadło podczas Blast Premier Fall Groups. Mecz 1 rundy pomiędzy OG, a 9INE zostanie rozegrany w systemie BO1 czyli do zalewie jednej wygranej mapy. Głównie będzie liczyła się mapa oraz dobry początek. Liczę że Polacy przypomną sobie jak wygrywa się ważne mecze, dlatego też stawiam na wygraną 9INE z OG po dobrym kursie 1.84 w Betfan.

1.84

WYGRANA 9INE

betfan

OG – 9INE kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO pomiędzy OG, a 9INE. Jasno wynika, że minimalnym faworytem do wygrania spotkania jest 9INE (kurs 1.84). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna OG, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 1.99. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość wygranych map przez wybuch bomby w tym spotkaniu – na poniżej 3.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.65, a na powyżej 3.5 bardzo wysoki kurs 2.10 w ofercie bukmachera Betfan.

OG – 9INE statystyki

Drużyna OG oraz 9INE nie zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku, więc będzie to ich pierwsze starcie w tym roku. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów OG oraz 9INE. Statystyki ostatnich wyników OG:
  • Porażka z BIG 2:1
  • Porażka z G2 Esports 2:0
  • Porażka z FaZe Clan 2:0
  • Porażka 2:0 z MOUZ
  • Wygrana 2:0 z 9z Team
Ostatnie wyniki 9INE:
  • Porażka 2:0 z FaZe Clan
  • Porażka 1:0 z GamerLegion
  • Porażka 1:0 z Team Liquid
  • Porażka 2:0 z Astralis
  • Wygrana 2:1 z Into The Breach

OG – 9INE GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz IEM Cologne 2023 pomiędzy OG, a polską drużyną 9INE rozgrywany dnia 26 lipca 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy