Pobierz aplikację betfan na telefon
Odra Opole – Stal Rzeszów: Typy, kursy, zapowiedź 10.12

  W pierwszym niedzielnym meczu 18 kolejki Fortuna 1 Ligi Odra Opole podejmie na własnym obiekcie Stal Rzeszów. Odra rewelacyjnie spisuje się w tym ligowym sezonie i to oczywiście ona według analityków jest kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Nie ma się co dziwić – Stal nie rozgrywa najlepszego sezonu. Czy i tutaj znów Odra sięgnie po wygraną? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Odra Opole – Stal Rzeszów.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Odra Opole – Stal Rzeszów?
  2. Zapowiedź meczu Odra Opole – Stal Rzeszów
  3. Jakie są kursy na mecz Odra Opole – Stal Rzeszów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Odra Opole – Stal Rzeszów?

Odra Opole – Stal Rzeszów typy bukmacherskie

2.06

WYGRANA ODRY OPOLE

betfan

Odra Opole jak do tej pory jest rewelacją tegorocznych rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Po 17 rozegranych spotkaniach plasują się oni na 2 pozycji i z pewnością, jeżeli utrzymają swój poziom gry na wiosnę mogą liczyć na awans do Ekstraklasy. Byłby to z pewnością historyczny wynik dla tej ekipy. Stal Rzeszów natomiast na ten moment plasuje się na 11 pozycji i z dorobkiem 22 punktów ma już stratę wynoszącą 4 punktów do miejsc barażowych. Ta strata nie jest duża, jednak jeżeli dziś nie uda im się zdobyć punktu zdecydowanie na wiosnę może być trudniej. Ja typuję wygraną Odry Opole po kursie 2.06, która musi w końcu przełamać ostatnią passę nieco gorszych spotkań.

 

Odra Opole - Stal Rzeszów kursy bukmacherskie

  • Wygrana Odry Opole - 2.06
  • Remis - 3.45
  • Wygrana Stali Rzeszów - 3.40
  • Powyżej 2.5 goli - 1.90
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.75

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Odra Opole - Stal Rzeszów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Odry Opole (kurs 2.06). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Stal Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Odra Opole - Stal Rzeszów to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.92, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.84.

Odra Opole - Stal Rzeszów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Odrą Opole, a Stalą Rzeszów w ramach 18 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 10 grudnia o 12:40 na Stadionie Miejskim Odra w Opolu. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!