Pobierz aplikację betfan na telefon
Nottingham – Aston Villa: Typy, kursy, zapowiedź 10.10

Na zakończenie 10. kolejki Premier League, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii, Nottingham w jedynym poniedziałkowym meczu zagra przeciwko Aston Villa. Gospodarze po kolejnej porażce zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Teraz przyjdzie możliwość przełamania z drużyną zaledwie kilka miejsc wyżej. Czy beniaminek wreszcie się przełamie?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Nottingham – Aston Villa.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: Nottingham – Aston Villa (10.10, 21:00) – zapowiedź meczu

Pięć porażek z rzędu, dotychczasowy bilans w sezonie – 6:21 i to wszystko składa się na ostatnią lokatę w tabeli. Tragicznie, więc wszedł w Premier League zespoł Nottingham. Choć po trzech kolejkach mieli cztery punkty, to od tamtego czasu już ani razu nie zapunktowali. W zamykającym 10. kolejkę starciu z Aston Villą, mogą mieć szanse na kolejny punkt, a nawet kompolet. Drużyna Stevena Gerrarda nie radzi sobie do końca w tym sezonie i lawirują nad strefą spadkową z dorobkiem ośmiu punktów. Walka w tym meczu powinna być, więc bardzo zacięta.

 

Premier League: Nottingham - Aston Villa (10.10, 21:00) - typy

Typy Nottingham - Aston Villa

Mimo słabej pozycji Aston Villa nie straciła zbyt wielu bramek, tak naprawdę ponad połowę mniej niż ich gospodarze. Obie ekipy z kolei zdobyły zaledwie po 6 bramek, więc najlepiej w tym aspekcie im nie idzie. Myślę, że ten mecz będzie miał w sobie więcej walki i szachowania aniżeli efektów, stawiam poniżej 2,5 gola.

1.88

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Premier League: Nottingham - Aston Villa (10.10, 21:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Nottingham z Aston Villą w ramach 10. kolejki Premier League, odbędzie się 10 października o 21:00 na City Ground w Nottingham. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!