Pobierz aplikację betfan na telefon
Norwegia – Słowacja: Typy, kursy, zakłady 26.03

We wtorkowym meczu towarzyskim Norwegia zmierzy się na własnym obiekcie ze Słowacją. Dla Słowaków będzie to spotkanie przygotowawcze do Euro 2024. Norwegowie natomiast mają okres bardzo słabej gry, co przełożyło się, że nie pojadą do Niemiec. Czy tutaj zobaczymy otwarte spotkanie, czy raczej Słowacy będą chcieli przejść spotkanie bez żadnych kontuzji? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Norwegia – Słowacja.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Norwegia – Słowacja?
  2. Zapowiedź meczu Norwegia – Słowacja
  3. Jakie są kursy na mecz Norwegia – Słowacja?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Norwegia – Słowacja?

Norwegia – Słowacja typy bukmacherskie

2.01

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Z pewnością Norwegowie mogą mówić o sporym zawodzie. Pomimo, że mają klasowych zawodników – choćby w postaci Haalanda czy Odegaarda znów nie pojadą na wielką imprezę. Niewątpliwie dla nich to duże rozczarowanie, ale muszą rozgrywać towarzyskie spotkania, aby dobrze przygotować się do kolejnych wielkich imprez. Z pewnością potencjał w ich kadrze jest duży, ale nie potrafią go pokazać. Teraz zagrają ze Słowacją, która przygotowuje się do Euro 2024. Ja spodziewam się, że to spotkanie będzie otwarte, bo to w końcu spotkanie towarzyskie, dlatego typuję powyżej 2.5 gola w meczu po kursie 2.01.

 

Norwegia - Słowacja kursy bukmacherskie

  • Wygrana Norwegia – 1.69
  • Remis – 3.60
  • Wygrana Słowacja – 5.00
  • Powyżej 2.5 goli – 2.02
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.01

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Norwegia - Słowacja wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Norwegii (kurs 1.69). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – reprezentacja Słowacji, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Norwegia - Słowacja to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.02, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.74.

Norwegia - Słowacja GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy reprezentacją Norwegii, a Słowacji w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 26 marca o 19:00 na Ullevaal Stadion w Oslo. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Norwegia - Słowacja przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 2.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!