Nice – Lyon: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | Ligue 1

Wojciech Sikora

02 czerwca 2023

Ligue 1 Nice Dante
Finałowa kolejka w Ligue 1 przed nami, więc już dziś poznamy wszystkich spadkowiczów, ale i drużyny które będą reprezentować Francję w Europie. Nice w jednym z dziesięciu meczów dzisiejszego dnia zagra na swoim stadionie z Lyon. Obie ekipy mogą być bardzo niezadowolone ze swoich pozycji na koniec sezonu. Obie liczyły na pewno miejsce w gronie pucharowym, a kończą poza top 5. Kto jednak lepiej dziś wypadnie? Zapraszam na zapowiedź meczu Nice – Lyon.

Nice – Lyon: Zapowiedź

Choć Nice ostatni okres ma całkiem niezły, to jednak dla nich to zdecydowanie za późno, by powalczyć jeszcze o puchary europejskie. Obecnie zajmują dziewiątą lokatę i maksymalnie mogą awansować o jedną wyżej. Jeszcze większym przegranym w walce o puchary, jest Lyon, któremu zabraknie dosłownie kliku punktów. Niemniej jednak oni w tym sezonie najbardziej żałują pewnie odpadnięcia w półfinale pucharu Francji, który był ich ostatnią nadzieją na europejskie zmagania w przyszłym sezonie.

Nice - Lyon: Typ na mecz

1.45

OBIE STRZELĄ

betfan

Dziś nie będziemy stawiać zwycięzcy, choć minimalnie wyżej bukmacherzy stawiają gospodarzy. Moim zdaniem jednak goście także nie przejdą obojętnie tego meczu i liczę na bardzo otwarte i emocjonujące widowisko. Moim zdaniem obie drużyny powinny dziś znaleźć drogę do bramki, więc typuję że obie strzelą.

Nice - Lyon: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Nice a Lyon, w ramach 38. kolejki Ligue 1, odbędzie się 1 czerwca o 21:00 na Allianz Riviera w Nicei. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy