Pobierz aplikację betfan na telefon
Nice – FC Koeln | typy, kursy, zapowiedź (08.09)
Gdyby komuś emocji związanych z Ligą Mistrzów czy Ligą Europy było mało, to pozostaje jeszcze Liga Konferencji. W jednym z 16 spotkań tych rozgrywek spotka się Nice z FC Koeln. Jest to z pewnością jedno z bardziej emocjonujących w tych rozgrywkach. Czy Francuzi postawią twarde warunki na swoim boisku? Czy może nieobliczalni zawodnicy z Niemiec namieszają w tym spotkaniu? Zapraszam na zapowiedź spotkania Nice z FC Koeln.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Konferencji Europy: Nice – FC Koeln (08.09, 18:45) – zapowiedź meczu

Spotkanie pomiędzy Nice, a FC Koeln jest na pewno jednym z ciekawszych pozycji tego wieczoru jeśli mowa o Lidze Konferencji Europy. Koeln zdecydowanie lepiej wygląa w ostatnich spotkaniach i gdyby nie fakt, że są drużyną wyjazdową to byliby tutaj faworytami. Zdobyli bowiem w pięciu spotkaniach dziewięć punktów co daje im 6 pozycję w tabeli ligowej. Ich czwartkowi przeciwnicy zawodzą pod tym aspektem. Zdobyli zaledwie pięć punktów w aż sześciu kolejkach.

Liga Konferencji Europy: Nice - FC Koeln (08.09, 18:45) - typy

Typy Nice - FC Koeln

Nie jest łatwo wskazać w tym meczu zwycięzcy. Pewne jest to, że gospodarzy stać na więcej niż to co pokazują w ostatnim czasie. Przyjezdni na pewno będą mieli ciężej, ale już  nieraz pokazali, że potrafią się postawić nawet tym "lepszym". Myślę, że z racji wyrównanego zestawienia można tutaj poszukać typu na to, że obie drużyny strzelą gola.

1.62

OBIE STRZELĄ

betfan

Liga Konferencji Europy: Nice - FC Koeln (08.09, 18:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Mecz Ligi Konferencji pomiędzy Nice, a FC Koeln odbędzie się w czwartek 8 września o 18:45 na Allianz Arena w Nicei. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!