Newcastle United – Liverpool: Typy, kursy, zapowiedź 27.08

Adrian Krawczyk

26 sierpnia 2023

Liverpool Darwin Nunez
W niedzielę w 3 kolejce angielskiej Premier League dojdzie do hitowego starcia, w którym zmierzy się Newcastle United oraz Liverpool. Co ciekawe w notowaniach bukmacherów to drużyna Necwastle jest kandydatem do zwycięstwa. Czy uda im się odnieść drugie zwycięstwo w tym sezonie pokonując tym samym mocny Liverpool? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Newcastle United – Liverpool.

Newcastle United – Liverpool typy bukmacherskie

Newcastle United w 1 kolejce zaimponowało swoją formą gromiąc Aston Villę aż 5:1. W drugiej kolejce natomiast zmierzyli się bardzo trudnym rywalem jakim jest Manchester City. Tam ulegli 1:0, choć mieli swoje okazje do zdobycia bramki. Teraz czas na kolejne ciężkie spotkanie, gdzie ich rywalem będzie Liverpool. Drużyna Kloppa w pierwszych dwóch meczach zdobyła 4 punkty - remis z Chelsea oraz wygrana z Bournemouth. Nie spodziewam się, aby wygrana Newcastle w tym spotkaniu przyszła łatwo. Liverpool z pewnością się postawi, więc typuję w tym meczu, że obie drużyny zdobędą gola. Taki zakład w ofercie Betfan został wyceniony na poziomie 1.48.

1.48

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Newcastle United - Liverpool kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Newcastle United - Liverpool wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Newcastle (kurs 2.20). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Liverpool, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.83. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.48, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie znacznie wyższym, bo 2.61.

Newcastle United - Liverpool GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Newcastle United, a Liverpoolem w ramach 3 kolejki angielskiej Premier League, odbędzie się 27 sierpnia o 17:30 na St. Jame's Patrick w Newcastle. Spotkana będzie można obejrzeć na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy