Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA typy na noc, kursy (12.04-13.04) Cavs, Bucks, GSW, Kings
Oto typy NBA na najbliższą noc. jak to zazwyczaj bywa w trakcie tygodnia, czekają nas spotkania, które odbędą się w nocy czasu polskiego. Zostały już tylko 3 dni sezonu zasadniczego. Przed nami kolejny dzień z typami na najbliższe spotkania, które zapowiadają prawdziwe emocje. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny. NBA typy na noc, kursy (12.04-13.04) Cavs, Bucks, GSW, Kings

TYPY NBA: 12/13 kwietnia

Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers (13.04, godz. 01:30)

1.80

PONIŻEJ 234.5 PUNKTÓW

betfan

  Na dwa mecze przed końcem sezonu zasadniczego, Cleveland Cavaliers i Indiana Pacers zajmują miejsca dające bezpośredni awans do fazy Play-off. Bardzo możliwe, że ten mecz zadecyduje kto będzie miał przewagę parkietu w play-offach, bo gdyby sezon zakończył się w tym momencie to Cavaliers mierzyliby się z Pacers właśnie ze sobą. Na ten moment Cleveland Cavaliers mają jedną wygraną więcej. Porażka może dużo kosztować, bo tyle zwycięstw co Indiana Pacers ma także Orlando Magic. Pacers wygrali 5/6 ostatnich spotkań, ale warta uwagi jest także forma Cavaliers na swoim parkiecie (wygrali 3 takie ostatnie mecze). Z całą pewnością będzie to zacięty mecz, a w takim stawia się na twardą obronę, dlatego stawiamy na under punktowy.

Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks (13.04, godz. 02:00)

1.60

BUCKS HC +17.5

betfan

  Milwaukee Bucks zajmują drugie miejsce w konferencji wschodniej i tylko dwie porażki i dwie wygrane Knicks mogłyby spowodować, że stracą pozycję wicelidera na wschodzie. Przed nimi bardzo trudne zadanie, bowiem zagrają na wyjeździe z drużyną, która walczy o pozycję lidera na zachodzie. OKC do Nuggets tracą jedno zwycięstwo i mają taki sam bilans co Minnesota Timberwolves. Mimo dwóch zwycięstw w ostatnich meczach Bucks stawiamy na gospodarzy, którzy będą wspierani przez swoich kibiców i są w lepszej formie.

Golden State Warriors - New Orleans Pelicans (13.04, godz. 04:00)

1.74

PELICANS HC +5.5

betfan

  Golde State Warriors spięli się na końcówkę sezonu, czując oddech Houston Rockets. Ostatecznie udało im się obronić pozycję przed zespołem z Teksasu i zagrają w fazie Play-in. Bardzo dobra forma pozwoliła im na powalczenie o jeszcze wyższe miejsca niż 10. Na dwa mecze przed końcem sezonu zasadniczego mają dokładnie taki sam bilans co Kings i Lakers, a ten kto z tej trójki zajmie ósme miejsce, będzie miał przewagę w fazie Play-in. Do San Francisco przyleci zespół z Nowego Orleanu, który broni szóstego miejsca i jednocześnie bezpośredniego awansu do Play-off. Mają jedno zwycięstwo więcej od Phoenix Suns, ale w przypadku takiego samego bilansu to Suns będą wyżej w tabeli.

Sacramento Kings - Phoenix Suns (13.04, godz. 04:30)

1.50

PHOENIX SUNS

betfan

  W meczu bezpośrednim między Kings, a Suns mogą się rozstrzygnąć losy fazy Play-in w konferencji zachodniej. Suns gonią jeszcze Pelicans, którzy zajmują miejsce dające bezpośredni awans, ale muszą wygrać 2 mecze i liczyć na porażkę Pels. Z drugiej strony Suns potrzebują jednego zwycięstwa, aby mieć pewność, że żadna z trzech drużyn za nimi ich nie dogoni. Jedną z tych ekip są Sacramento Kings, którzy mają taki sam bilans co Lakers i GSW, a ten kto z tej trójki zajmie ósme miejsce, będzie miał przewagę w fazie Play-in. Kings nie są w formie, wygrali zaledwie z Brooklyn Nets w ostatnich pięciu meczach.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!