Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA typy, kursy (31.03) Nuggets, Lakers, Rockets, Spurs
Oto typy NBA na najbliższy wieczór i noc. W USA niedzielne spotkania odbywają się wcześniej, dzięki czemu kibice w Europie mogą obejrzeć mecze NBA nie zarywając nocki. Do końca sezonu zostało około 10 meczów. Przed nami kolejny dzień z typami na najbliższe spotkania, które zapowiadają prawdziwe emocje. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny. NBA typy, kursy (31.03) Nuggets, Lakers, Rockets, Spurs

TYPY NBA: 31 marca

Denver Nuggets – Cleveland Cavaliers (31.03, godz. 21:30)

1.46

DENVER NUGGETS

betfan

  W konferencji zachodniej toczy się gra o pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego pomiędzy trzema drużynami. Nuggets, Thunder i Timberwolves mają tyle samo wygranych, ale aktualni mistrzowie mają jeden mecz więcej rozegrany. Po drugiej stronie Stanów Zjednoczonych, Cleveland Cavaliers walczą z Milwaukee Bucks o drugie miejsce na wschodzie, jednocześnie muszą uważać na New York Knicks, którzy chcieliby zepchnąć ich na czwarte miejsce.

Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers (01.04, godz. 00:00)

1.44

LA LAKERS

betfan

  Brooklyn Nets wygrali ostatnie trzy spotkania, ale i tak nie mają już szans na fazę play-in, bo strata do Atlanty Hawks wydaje się zbyt duża do odrobienia. Formę na koniec sezonu na pewno złapali Los Angeles Lakers, którzy są już tylko o trzy zwycięstwa od Dallas Mavericks i bezpośredniego awansu fazy play-off. Aktualnie Lakers walczą w strefie play-in, żeby znaleźć się chociaż w pierwszej ósemce. Co prawda "Jeziorowcy" przegrali ostatnie spotkanie z Indianą Pacers, ale wcześniej zanotowali 6 zwycięstw z rzędu.

Houston Rockets - Dallas Mavericks (01.04, godz. 01:00)

1.64

ROCKETS HC +4.5

betfan

  Houston Rockets to aktualnie drużyna w najlepszej formie w całej lidze. Po pokonaniu Utah Jazz w piątek mają już serie 11 zwycięstw z rzędu, dzięki czemu włączyli się do walki o fazę play-in. Na koniec sezonu mogą dogonić już raczej tylko Golden State Warriors, do których tracą jedno zwycięstwo. Sam postęp względem trzech ostatnich sezonów dla "Rakiet" i tak już napawa sporym optymizmem. Dallas Mavericks mają sześć wygranych więcej i zajmują szóste miejsce na zachodzie. Dallas także mają dobry okres, bo w 11 meczach, wygrali aż 10 razy. Rockets są bardzo dobrzy na swoim parkiecie, bo na swojej hali na zachodzie lepiej grają tylko 3 najlepsze zespoły na tym wybrzeżu. Zapowiada się wielki mecz drużyn z Teksasu.

San Antonio Spurs - Golden State Warriors (01.04, godz. 01:00)

1.85

SA SPURS HC +8.5

betfan

  W ostatnim spotkaniu, San Antonio Spurs pokonali New York Knicks po dogrywce, pomimo tego, że Jalen Brunson rzucił im aż 61 punktów. Oczywiście dla Spurs to zwycięstwo i tak jest tylko, aby budować atmosferę i podstawy pod kolejny sezon, bo w tym już nic nie ugrają. Z drugiej strony mamy Golden State Warriors, którzy walczą z Houston Rockets o dziesiąte miejsce, które da grę w fazie play-in, więc dla nich każde zwycięstwo jest na wagę złota. Po tym jak poczuli oddech Rockets, wygrali 3 mecze z rzędu.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!