Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA: Dallas Mavericks – Phoenix Suns 08.05 Typy, zapowiedź
W niedzielę NBA zaserwuje nam jeden mecz drugiej rundy playoffs o europejskiej godzinie. Będzie to starcie Dallas Mavericks z Phoenix Suns. Będzie to czwarty mecz serii. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was krótką zapowiedź i typy na ten mecz NBA playoffs.

NBA: Dallas Mavericks – Phoenix Suns (08.05, 21:30) zapowiedź

Będzie to czwarte starcie pomiędzy tymi dwoma drużynami w drugiej rundzie NBA playoffs. Po dwóch wygranych na swoim parkiecie, Phoenix Suns doznali porażki w ostatnim meczu w Dallas. Teraz Mavericks będą chcieli wyrównać stan serii przed powrotem do Arizony. Oba zespoły przystąpią do GAME 4 w takich samych składach jak ostatnio. W Dallas wciąż brakuje Tima Hardwaya jr., a w Suns Dario Saricia.

NBA: Dallas Mavericks - Phoenix Suns (08.05, 21:30) typy

Suns oddali pole wewnątrz linii rzutów za trzy mimo dominacji w tym miejscu w dwóch pierwszych spotkaniach. Z tego może wynikać, że jest to główny czynnik, który może zadecydować o zwycięstwie. Dallas aby wygrać to spotkanie muszą utrzymać tempo, które narzucili w trzecim meczu. Suns za to, aby zgarnąć zwycięstwo na wyjeździe muszą celniej rzucać za 2 punkty i ograniczyć ilość strat. Patrząc na skuteczność rzutów koszykarzy Phoenix Suns za dwa punkty w trakcie sezonu regularnego można łatwo stwierdzić, że będzie im łatwiej naprawić błędy niż Mavericks utrzymać pozytywy z GAME 3.
Proponowany typ: wygrana Phoenix Suns

Kto wygra? (z dogrywką)

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

 

NBA: Dallas Mavericks - Phoenix Suns (08.05, 21:30) transmisja tv, online, gdzie obejrzeć?

Niedzielne spotkanie NBA playoffs pomiędzy Dallas Mavericks, a Phoenix Suns, które odbędzie się o godzinie 21:30 czasu polskiego będzie można obejrzeć na Canal+ Sport z polskim komentarzem. Abonamenci Canal+ będą mogli obejrzeć to spotkanie również na aplikacji internetowej i mobilnej Canal+ online.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!