Pobierz aplikację betfan na telefon
Nantes – Troyes: typy, kursy, zapowiedź 23.04 | Ligue 1
Niedziela z Ligue 1, to jak zawsze sporo emocji, a na dziś władze ligi przegotowały aż siedem spotkań, w ramach 32. kolejki. Nantes, w jednym z nich, zmierzy się na swoim stadionie z Troyes. W sporych tarapatach jest ekipa gości, która ma coraz mniejsze szanse na utrzymanie w tym sezonie. Co więcej gospodarze także nie mogą być pewni miejsca na przyszły sezon, więc szykuje nam się bardzo ciekawy pojedynek. Kto będzie górą? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Nantes – Troyes. 

Nantes – Troyes: Zapowiedź meczu

Nantes nie ma ostatnio najlepszego czasu, co przekłuło się w ich aktualną sytuację w tabeli. Obecnie są zaledwie dwa punkty na d strefą spadkową. Sprawy nie ułatwi też z pewnością finałowy meczy pucharu Francji za kilka dni, przeciwko Toulouse. Na pewno zależy im na tym trofeum, by znów móc grać w europejskich pucharach. Sytuacja na to spotkanie jest dla nich o tyle komfortowa, że Toryes, nie wygrało meczu od drugiego stycznia, a w wielu przypadkach ciężko im nawet zremisować.

Nantes - Troyes: Typ na mecz

1.99

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

W tym meczu wiele zależeć będzie od składu, jaki wypuści trener Nantes. W teorii do finały pucharu Francji pozostało jeszcze kilka dni, to z pewnością będzie chciał oszczędzić kilku graczy, by nie narazić ich na kontuzję. Spodziewam się w tym spotkaniu wolniejszego rozgrywania piłki i minimalnej przewagi gospodarzy. Stawiam w tym pojedynku poniżej 2,5 gola.

Nantes - Troyes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Nantes a Troyes, w ramach 32. kolejki Ligue 1, odbędzie się 23 kwietnia o 15:00 na Stade de la Beauhoire w Nantes. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!