Motor Lublin – Miedź Legnica: Typy, kursy, zapowiedź 08.10

Adrian Krawczyk

07 października 2023

Motor Lublin, typy
W pierwszym niedzielnym meczu 11 kolejki polskiej piłkarskiej 1 Ligi Motor Lublin zmierzy się na własnym obiekcie z Miedzią Legnica. Obie ekipy bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie i zajmują jak do tej pory czołowe miejsca, które mogą dać szanse na awans do Ekstraklasy. Oczywiście to jeszcze wczesny etap, ale gromadzenie punktów jest bardzo ważne i niewątpliwie obie drużyny będą chciały tutaj wygrać. Kto okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Motor Lublin – Miedź Legnica.

Motor Lublin – Miedź Legnica typy bukmacherskie

Motor Lublin jest rewelacją rozgrywek Fortuna 1 Liga. Drużyna z Lublina jest beniaminkiem, a radzi sobie na tyle dobrze do tej pory, że plasuje się w miejscu dającym baraże w Ekstraklasie. Miedź Legnica natomiast do pewnej pory była liderem rozgrywek, jednak w ostatnim czasie nieco obniżyła loty i spadła na niższe miejsce, choć nadal dające marzyć o awansie do Ekstraklasy. W tym spotkaniu od razu na co zwróciłem uwagę to linia na gole. Obie ekipy strzelają sporo bramek, a kurs 1.92 na ponad 2.5 gola wydaje mi się idealnym typem na spotkanie Motor Lublin - Miedź Legnica.

1.92

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Motor Lublin - Miedź Legnica kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Motor Lublin - Miedź Legnica wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Miedzi Legnica (kurs 2.52). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Motor Lublin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.75. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Motor Lublin - Miedź Legnica to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.92, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.79.

Motor Lublin - Miedź Legnica GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Motorem Lublin, a Miedzią Legnica w ramach 11 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 8 października o 12:40 na Arena Lublin. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Polsat Sport Extra.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy