Pobierz aplikację betfan na telefon
Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa: Typy, kursy, zapowiedź 10.09 | PGE Ekstraliga
Nadszedł czas na rewanże najbardziej wyczekiwanej i emocjonującej fazy rozgrywek polskiej PGE Ekstraligi. Oczy całego żużlowego świata będą skierowane na polskie tory, gdzie już w niedzielę czeka nas seria rewanżów półfinałów play-off PGE Ekstraligi. Motor Lublin podejmie na własnym torze zespół Włókniarza Częstochowa. Czy Lublinianie potwierdzą swoją dobrą dyspozycję z pierwszego meczu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa.

Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa: Typy bukmacherskie

Przed analizą tego spotkania, warto wrócić do zmagań ćwierćfinałowych w PGE Ekstralidze. Lublińskie “Koziołki” rywalizowały z Apatorem Toruń. Najpierw wygrali 47:42, a następnie 49:41 i do półfinału awansowali bardzo pewnie. W przypadku Włókniarza możemy mówić o dwóch zwycięstwach nad Stalą Gorzów – najpierw 49:41, a potem 50:40. W tym spotkaniu czekają nas bardzo duże emocje.

1.45

MOTOR LUBLIN

-12.5 PUNKTÓW

betfan

Uważam, że na lublińskiej arenie czeka nas kapitalne widowisko, które zakończy się victorią zespołu z Lublina. W tym przypadku można wsiąść pod uwagę  choćby to, że w bieżącym sezonie Włókniarz nie był w stanie znaleźć recepty na pokonanie Motora. Uważam, że motorem napędowym lublinian będzie Bartosz Zmarzlik. Żużlowiec z polskim paszportem powinien wykorzystać doświadczenie związane z występami na Motoarenie po to, by wywalczyć co najmniej 11 punktów. Obstawiam, że Motor wygra z handicapem -12,5 punkta.

Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak wygrali wysoko w pierwszym neczu . W tym spotkaniu również są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.05. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 10.00. Remis w tym spotkaniu to kurs 20.00.

Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa: online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Motorem Lublin a Włókniarzem Częstochowa w ramach rundy rewanżowej półfinałów fazy play off PGE Ekstraligi, odbędzie się 10 września o 16:30 na Stadionie Motora w Lublinie. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal + Sport 5, z polskim komentarzem.
    • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!