Pobierz aplikację betfan na telefon
Motor Lublin – Sparta Wrocław: Typy, kursy, zapowiedź 17.09 | PGE Ekstraliga
Przed nami rozstrzygająca faza rozgrywek PGE Ekstraligi, czyli czas na finały oraz mecz o trzecie miejsce. Oczy całego żużlowego świata będą skierowane na polskie tory, gdzie już w niedzielę czeka nas pierwszy mecz o mistrzostwo kraju. Motor Lublin podejmie na własnym torze zespół niepokonanej Sparty Wrocław. Czy Lublinianie zapewnią sobie dobrą zaliczkę przed meczem rewanżowym? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Motor Lublin – Sparta Wrocław.

Motor Lublin – Sparta Wrocław: Typy bukmacherskie

Przed nami wielki finał tegorocznej edycji PGE Ekstraligi. Obie ekipy nie wyjdą na to spotkanie w swoich najlepszych składach, ze względu na kontuzje. Moim zdaniem, dwumecz finałowy lepiej rozpoczną lubelskie „Koziołki”. Wydaje się, że forma tego zespołu jest naprawdę wysoka. Poza tym rywal boryka się z niemałymi problemami kadrowymi, co teoretycznie powinno ułatwić zadanie lubelskiej drużynie. Niewątpliwie są ogromne szanse na to, że Platinum Motor Lublin sięgnie po tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2023. Na pewno jednak Betard Sparta Wrocław zrobi wszystko, by mimo ogromnych przeciwności losu postawić przeciwnikom twarde warunki.

1.47

MOTOR LUBLIN

-18.5

betfan

Przewiduje, że solidnym ogniwem “Koziołków” będzie Bartosz Zmarzlik. Ten zawodnik niewątpliwie ma ogromne umiejętności i bardzo duże doświadczenie. W tym sezonie znów jedzie bardzo dobrze i kroczy po tytuł mistrza świata. W finale PGE Ekstraligi na pewno znów będzie niezwykle szybki i dołoży cenne punkty do sukcesu Motoru. Uważam, że podczas meczu w Lublinie wykręci przynajmniej 12 punktów. W wielkim finale – co warto przypomnieć – zmierzą się ekipy, które znajdowały się w czubie tabeli po fazie zasadniczej. Betard Sparta Wrocław zajęła pierwsze miejsce, zaś Platinum Motor Lublin został sklasyfikowany na drugiej lokacie. Zauważmy też, że w półfinale rozgrywek Sparta Wrocław pokonała Apatora Toruń, zaś ekipa z Częstochowy musiała uznać wyższość Motoru Lublin. Obstawiam, że Motor wygra.

Motor Lublin – Sparta Wrocław: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością oraz zdobyć zaliczkę przed meczem rewanżowym. W tym spotkaniu również są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.02. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 12.00. Remis w tym spotkaniu to kurs 20.00.

Motor Lublin – Sparta Wrocław: online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Motorem Lublin a Spartą Wrocław w ramach meczu o mistrzostwo polskiej PGE Ekstraligi, odbędzie się 17 września o 19:15 na Stadionie Motora Lublin. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal + Sport 5, z polskim komentarzem.
    • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!