Pobierz aplikację betfan na telefon
Motor Lublin – Bruk-Bet Termalica: Typy, kursy, zakłady 24.02

W jednym z najciekawszych spotkań 21. kolejki Fortuna 1 Liga Motor Lublin podejmie na własnym obiekcie Termalicę Bruk-Bet. Motor jest rewelację tego sezonu, a Termalica jak na ten moment znacznie zawodzi. Czy Motor znów ogra mocniejszego rywala od siebie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Motor Lublin – Bruk-Bet Termalica.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Motor Lublin – Bruk-Bet Termalica?
  2. Zapowiedź meczu Motor Lublin – Bruk-Bet Termalica
  3. Jakie są kursy na mecz Motor Lublin – Bruk-Bet Termalica?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Motor Lublin – Bruk-Bet Termalica?

Motor Lublin – Bruk-Bet Termalica typy bukmacherskie

1.70

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan

Motor Lublin po 19. rozegranych spotkaniach (mają jedno zaległe spotkanie) ma na swoim koncie 32 punkty. Dzięki temu plasują się na 5. lokacie w ligowej tabeli. Dodatkowo, jeżeli wygrają zaległe spotkanie mają szanse wskoczyć nawet na trzecie miejsce, a dodatkowo mają jeszcze dzisiejszy mecz z Termalicą. Z pewnością jednak spotkanie to łatwe nie będzie, choć Bruk-Bet w tym sezonie nie gra najlepiej, albowiem jest dopiero na 10. pozycji to mimo wszystko jest to groźna ekipa. Spodziewam się otwartego meczu z kilkoma golami, dlatego typuję BTTS w meczu po kursie 1.70.

 

Motor Lublin - Bruk-Bet Termalica kursy bukmacherskie

  • Wygrana Motor Lublin – 2.42
  • Remis – 3.30
  • Wygrana Termalica – 2.82
  • Powyżej 2.5 goli – 1.85
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.70

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Motor Lublin - Bruk-Bet Termalica wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Motora Lublin (kurs 2.42). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Termalica Bruk-Bet, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.82. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Motor Lublin - Bruk-Bet Termalica to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.85, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.89.

Motor Lublin - Bruk-Bet Termalica GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Motorem Lublin, a Bruk-Bet Termalicą w ramach 21. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 24 lutego o 17:30 na Arena Lublin. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Motor Lublin - Bruk-Bet Termalica przeprowadzi telewizja Polsat Sport Extra.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!