Pobierz aplikację betfan na telefon
Motor Lublin – Apator Toruń: Typy, kursy, zapowiedź 20.08 | PGE Ekstraliga
Nadszedł czas na rewanże najbardziej wyczekiwanej i emocjonującej fazy rozgrywek polskiej PGE Ekstraligi. Oczy całego żużlowego świata będą skierowane na polskie tory, gdzie już w niedzielę czekają nas kolejne trzy mecze fazy play-off. Na ten dzień zaplanowano trzy rewanże, po tym jak tydzień temu odbyła się pierwsza runda ćwierćfinałów. W jednym z nich, Motor Lublin podejmie na własnym torze zespół Apatora Toruń. Czy Lublinianie zatwierdzą swój akces w kolejnym etapie rozgrywek? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Motor Lublin – Apator Toruń.

Motor Lublin – Apator Toruń: Typy bukmacherskie

Motor Lublin – Apator Toruń to pojedynek, który czeka nas w ramach drugiego starcia ćwierćfinałowego w PGE Ekstralidze 2023. Starcie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Oba zespoły spotkały się w swoim pierwszym meczu tydzień temu w Toruniu. Wtedy nieco lepiej spisał się lubelski Motor, który zwyciężył 47:42. W drużynie „Koziołków” Jarosław Hampel i Bartosz Zmarzlik prowadzili, zdobywając po 11 punktów. Dodatkowo, „Mały” dołożył bonus. Najskuteczniejszy w Apatorze okazał się Emil Sajfutdinow (12+1).

1.57

APATOR TORUŃ

+ 18.5

betfan

Mam przeczucie, że Sajfutdinow ponownie poprowadzi toruński Apator i zanotuje wynik dwucyfrowy. Jednakże, to nie wystarczy, aby Apator mógł myśleć o zwycięstwie. Uważam, że Motor to zbyt silny zespół, aby ulec na własnym torze. „Koziołki” powinny wykorzystać swoje liczne atuty, aby zabezpieczyć sobie miejsce w półfinale. Dodatkowo Bartosz Zmarzlik. powinien wykręcić wynik powyżej 10 punktów. Obstawiam zwycięstwo Apatora z handicapem + 18.5 punkta.

Motor Lublin – Apator Toruń: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak zwyciężyli w pierwszym meczu w Toruniu. W tym meczu są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.05. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 10.0. Remis w tym spotkaniu to kurs 20.00.

Motor Lublin – Apator Toruń: transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Motorem Lublin a Apatorem Toruń, w ramach rundy rewanżowej ćwierćfinałów fazy play off PGE Ekstraligi, odbędzie się 20 sierpnia o 19:15 na Stadionie Motora Lublin w Lublinie. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal + Sport 5, z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!