Monza – Salernitana: Typy, kursy, zapowiedź 08.10

Adrian Krawczyk

07 października 2023

Monza, typy
  Pierwszym niedzielnym spotkaniem 8 kolejki włoskiej Serie A będzie starcie, w którym Monza na własnym obiekcie zmierzy się z zespołem Salrenitany. Co ciekawe bukmacherzy dają większe szanse na zwycięstwo w tym meczu Monzie i oczywiście jest to słuszne ze względu na to jaką formę prezentują oba zespoły w tym sezonie. Ja bym jednak tutaj nie skreślał Salernitany, ale czy uda im się ugrać choćby jeden punkt w tym spotkaniu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Monza – Salernitana.

Monza – Salernitana typy bukmacherskie

Salernitana bardzo źle rozpoczęła sezon we włoskiej Serie A. Po 7 kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 3 punkty zdobyte trzema remisami. W pozostałych 4 spotkaniach okazywali się zdecydowanie słabsi od swoich rywali i nawet nie potrafili zdobywać w tych meczach ani jednej bramki. 7 meczów - 4 gole strzelone to bilans Salernitany. Bilans goli strzelonych nie prezentuje się także lepiej u rywala, czyli drużyny Monzy, albowiem w 7 spotkaniach zdobyli zaledwie 5 bramek. Jak widać ofensywa szwankuje i w jednej i w drugiej ekipie dlatego ja też postawię na under 2.5 gola w tym spotkaniu po kursie 1.90 w ofercie bukmachera Betfan.

1.90

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Monza - Salernitana kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Monza - Salernitana wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Monzy (kurs 1.75). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Salernitana, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Monza - Salernitana to może liczyć na kurs 3.70. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.81, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.90.

Monza - Salernitana GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Monzą, a Salernitaną w ramach 8 kolejki piłkarskiej włoskiej Seria A, odbędzie się 8 października o 12:30 na Brianteo w Monzie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na stacjach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Eleven Sports 1.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy