Montpellier – Toulouse: typy, kursy, zapowiedź 9.04 | Ligue 1

Wojciech Sikora

09 kwietnia 2023

montpellier
30. kolejka Ligue 1 trwa w najlepsze, a przed nami jeszcze spora dawka emocji w ten weekend. Montpellier w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, podejmie na swoim boisku Toulouse. Każdy mecz tych drużyn w ostatnich latach przynosi sporą ilość emocji, ale przede wszystkim bramek. W starciach o punkty lepiej się raczej spisywali goście. Czy również na wyjeździe postawią mocne warunki rywalom? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Montpellier – Toulouse. 

Montpellier – Toulouse: Zapowiedź meczu

Montpellier ma za sobą całkiem niezły okres, gdzie nie przegrali od siedmiu punktów i mimo że nie mają szans na top 5, to jednak widać że zależy im na jak najlepszej pozycji w tabeli. Toulouse jest za nimi dwa punkty niżej i póki co mają stabilną lokatę, choć ich forma w ostatnim czasie jest bardzo w kratkę. Sporo sił zostawili też kilka dni temu, w meczu o finał Pucharu Francji, gdzie dopiero w 85 minucie trafili bramkę zwycięską na 2:1. To spotkanie może wpłynąć jednak na ich przygotowanie fizyczne.

Montpellier - Toulouse: Typ na mecz

2.09

MONTPELLIER

WYGRA

betfan

Montpellier z racji formy i stylu gry jaki prezentują ostatnim czasem, nie powinni mieć tutaj większych problemów, by zapunktować w tym starciu. Co więcej rywale mają za sobą bardzo męczące starcie w pucharze Francji i na pewno część kluczowych zawodników nie wyjdzie w pierwszym składzie. Moim zdaniem to jest świetna okazja, by gospodarze zgarnęli tutaj komplet punktów.

Montpellier - Toulouse: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Montpellier a Toulouse, w ramach 30. kolejki Ligue 1, odbędzie się 9 kwietnia o 15:00 na Stade de la Mosson w Montpellier. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy