Montpellier – Rennes: typy, kursy, zapowiedź 23.04 | Ligue 1

Wojciech Sikora

23 kwietnia 2023

Montpellier
Sporo dzieje się w tabeli francuskiej ekstraklasy. Wciąż mamy wiele niewiadomych, przed nami już tylko siedem kolejek. Montpellier w jednym z siedmiu starć w ramach 32. kolejki, podejmie na swoim boisku ekipę Rennes. Dla gości jest to ostatni moment, by powalczyć jeszcze o europejskie puchary, bowiem tracą do szóstej lokaty zaledwie dwa punkty. Czy w tym starciu uda im się zgarnąć komplet, przeciwko rywalom w słabszej formie?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Montpellier – Rennes. 

Montpellier – Rennes: Zapowiedź meczu

Rennes od jakiegoś czasu rozgrywa mecze bardzo w kratkę. Aktualnie nie mają najlepszych wyników, choć wciąż mają w zasięgu top 6. Tracąc zaledwie dwa punkty i mając aż siedem kolejek, mogą zdziałać sporo. Niemniej jednak potrzebowaliby już w tym meczu zgarnąć komplet punktów, co z pewnością może ułatwić słabszy okres gospodarzy. Montpellier nie potrafiło wygrać od trzech spotkań, choć w każdym z nich strzelało gola. Z Rennes nigdy nie szło im dobrze, bowiem wygrali tylko raz na pięć ostatnich spotkań bezpośrednich.

Montpellier - Rennes: Typ na mecz

1.75

OBIE STRZELĄ

betfan

Montpellier mimo, że przegrywa, jest w stanie strzelać gole. Niemniej jednak mogą mieć problemy z punktowaniem również w tym spotkani, choć z pewnością atut własnego boiska będzie miał spore znaczenie. Nie podejmę się stawiania tutaj zwycięzcy, ale myślę, że możemy liczyć na gole z obu stron. Stawiam, że oba zespoły strzelą gola.

Montpellier - Rennes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Montpellier a Rennes, w ramach 32. kolejki Ligue 1, odbędzie się 23 kwietnia o 17:05 na Stade de la Mosson w Montpellier. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal + Sport i Eleven Sports 4 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy