Pobierz aplikację betfan na telefon
Montpellier – Brest: Typy, kursy, zapowiedź | 26.11 Ligue 1
Wracamy po przerwie reprezentacyjnej z przytupem do piłki klubowej. Będzie to już 13. kolejka Ligue 1, która rozpoczęła się w piątek od zwycięstwa PSG nad Monaco. Brest ma problem z wygraniem meczu, a przecież tak dobrze zaczęli sezon. W przypadku wygrania gospodarzy, zrównają się w tabeli punktami ze swoimi rywalami. Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Montpellier – Brest.
 • Z artykułu dowiesz się:
 1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Montpellier – Brest?
 2. Zapowiedź meczu Montpellier – Brest
 3. Jakie są kursy na mecz Montpellier – Brest?
 4. Gdzie obejrzeć mecz Montpellier – Brest?

Montpellier – Brest: typy bukmacherskie

1.60

REMIS/BREST

betfan

  Brest rozpoczął sezon od zdobycia 13 punktów w sześciu spotkaniach, czyli na 18 możliwych. Od wygrania z Lyonem obniżyli mocno obniżyli loty. 2 remisy i 3 porażki można wytłumaczyć tym, że mieli naprawdę ciężki terminarz. Pytanie, czy teraz gdy zagrają z zespołem na swoim poziomie będą w stanie znowu nawiązywać do tej gry, gdy wygrywali seryjnie mecze. Montpellier jest jedną z gorszym drużyn w bilansie meczów u siebie. My stawiamy na podwójną szansę gości.

Montpellier - Brest: kursy bukmacherskie

 • Wygrana Montpellier - 2.31
 • Remis - 3.30
 • Wygrana Brest - 2.99
 • Powyżej 2.5 goli - 1.88
 • Obie drużyny strzelą gola - 1.75
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Montpellier - Brest wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Montpellier (kurs 2.31). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Brest, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 2.99. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Montpellier - Brest to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.86, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie nieco wyższym, bo 1.88.

Montpellier - Brest: GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Montpellier - Brest w ramach 13. kolejki Ligue 1, odbędzie się 26 listopada o 15:00 na Stade de la Mosson w Montpellier. Spotkanie Montpellier - Brest nie będzie dostępne do obejrzenia na żywo w telewizji.
 • Relację można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!