Mołdawia – Czechy: typy, kursy, zapowiedź | 27.03 EURO

Wojciech Sikora

27 marca 2023

Czechy
Przedostatni dzień spotkań, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024, a przed nami jeszcze sporo emocji. Mołdawia, w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Czechami. Choć gospodarze w poprzednim meczu przeważali, było ich stać tylko na remis z Wyspami Owczymi. Tym razem będzie ciężko chociaż punkt, bowiem goście przyjeżdżają po solidnym spotkaniu. Jak zakończy się to starcie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Mołdawia – Czechy.

Mołdawia – Czechy: Zapowiedź meczu

Mołdawia, mimo że grała u siebie, nie była dużym faworytem w meczu z Wyspami Owczymi. Faktycznie też po pierwszej połowie widok statystyk wskazywał na remisowe starcie, choć to goście prowadzili 1:0. W drugiej połowie Mołdawianie rozpoczęli atak na bramkę rywali i kompletnie zdominowali tę część spotkania, choć końcowo udało im się tylko ugrać remis 1:1. Teraz zagrają z Czechami, którzy zdominowali Polskę w pierwszym meczu, prowadząc już po trzech minutach 2:0. Stopniowo jednak opadali z sił i druga połowa była już bardziej pod dyktando biało-czerwonych.

Mołdawia - Czechy:  Typ na mecz

Według bukmacherów, gospodarze nie mają w tym starciu zbyt wielu szans na jakikolwiek punkt. Mimo, że w poprzednim starciu wyglądali o wiele lepiej w drugiej połowie, to na reprezentację Czech może być zdecydowanie za mało. Goście przyjadą tu po kolejne trzy punkty, by po pierwszym zgrupowaniu być na czele grupy E. Nie wydaje mi się, żeby byli jednak aż tak dominującą drużyną, by wygrać obie połowy. Stawiam, że Czesi nie wygrają obu połów.

1.49

CZECHY NIE WYGRAJĄ

OBU POŁÓW

betfan

Mołdawia - Czechy: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Mołdawią a Czechami, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 27 marca o 20:45 na Stadionul Zimbru w Chisinau. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Extra z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy