Moenchengladbach – RB Lipsk: typy, kursy, zapowiedź 23.09 | Bundesliga

Wojciech Sikora

23 września 2023

Dortmund - Moenchengladbach
Za nami tydzień z pierwszymi starcami grupowymi pucharów europejskich. Dziś już jednak wracamy na boiska między innymi Bundesligi. Moenchengladbach w jednym z sześciu starć tego dnia zmierzy się na swoim boisku z RB Lipsk. Ciężki początek sezonu ma za sobą drużyna gospodarzy, która nie potrafiła jeszcze zgarnąć kompletu punktów. Dziś rywal także może im te plany popsuć, czy tak będzie? Zapraszam na zapowiedź meczu Moenchengladbach – RB Lipsk.

Moenchengladbach – RB Lipsk: Typy bukmacherskie

Od początku sezonu bardzo źle wygląda gra Moechengladbach. Przede wszystkim nie radzą sobie w obronie, gdzie tracą gole za golem. Po czterech kolejkach mają obecnie tylko dwa punkty i mimo strzelonych ośmiu goli, stracili aż 12. Dziś zmierzą się z RB Lipsk, czyli topową drużyną ligi, która ma jednak za sobą mecz w europejskich pucharach. To może wpłynąć na ich przygotowanie fizyczne, jednak przy takich możliwościach wyboru zmienników nie powinno być im trudno prowadzić ten mecz.
Ten mecz zapowiada się bardzo jednostronnie, a przyjezdni powinni go w pełni zdominować. RB Lipsk nie miał w ostatnim starciu z Moenchengladbach większych problemów i ograł ich aż 3:0. Dziś może zwycięstwo nie będzie aż tak znaczące, ale wciąż uważam, że byki zgarną komplet punktów.

1.58

RB LIPSK WYGRA

betfan

Moenchengladbach - RB Lipsk: Kursy bukmacherskie

RB Lipsk jest w tym pojedynku sporym faworytem, a kurs na to, że ponownie zgarną komplet punktów, wynosi 1.58. Zdecydowanie niższe szanse, według bukmacherów, mają zawodnicy drużyny Moenchengladbach, na których mnożnik wynosi 4.55. W przypadku remisu przelicznik to 4.45.

Moenchengladbach - RB Lipsk: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Moenchengladbach a RB Lipsk, w ramach 5. kolejki Bundesligi, odbędzie się  23 września o 15:30 na Borussia Park w Moenchengladbach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy