Miedź Legnica – Wisła Płock: typy, kursy, zapowiedź | 21.10 1. liga

Wojciech Sikora

20 października 2023

Miedź Legnica
Zaplecze Ekstraklasy także wróciło w ten weekend do rozgrywek, gdzie rozgrywana jest aktualnie już 12. kolejka. tego sezonu. Miedź Legnica, w jednym z trzech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Wiśle Płock. Choć po świetnym początku sezonu, gospodarze na chwilę osłabli, to znów widać u nich dobrą formę. Dziś będzie czekać ich bardzo ciężkie zadanie. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Miedź Legnica – Wisła Płock.

Miedź Legnica – Wisła Płock: Typy bukmacherskie

Futbol miedziowych w tym sezonie jest bardzo miły dla oka, a do tego przynosi im sporo korzyści w postaci punktów. Tak też na ten moment po 11. kolejkach mają 19 punktów i są na trzeciej lokacie w tabeli. Dziś podejmą rywalizację z drużyną, z którą jeszcze niedawno mierzyli się w Ekstraklasie. Wisła Płock radzi sobie jednak w niższej lidze znacznie gorzej, co przekłada się aktualnie na ich 10. lokatę. Goście mogą więc mieć w tym sezonie spory problem, by wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Każde z pięciu ostatnich spotkań tych ekip kończyło się świetnym widowiskiem, w którym padało masę bramek. W aktualnej formie obu drużyn, także możemy spodziewać się wielu goli. W 11  meczach Miedzi padało 30 goli, a w pojedynkach Wisły 28. Dziś spodziewam się podtrzymania średniej i typuję powyżej 2.5 gola.

1.85

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Miedź Legnica - Wisła Płock: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku bukmacherzy są jednomyślni i stawiają nieco wyżej szanse gospodarzy, czyli Miedzi Legnica. Kurs jaki można znaleźć na ich wygraną to 2.04. Przy zwycięstwie Wisły Płock, gracz może liczyć na mnożnik 3.50. Remis to z kolei przelicznik wynoszący aktualnie 3.55.

Miedź Legnica - Wisła Płock: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Miedź Legnica a Wisła Płock, w ramach 12. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 21 października 20:00 na stadionie im. Orła Białego w Legnicy . Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy