Pobierz aplikację betfan na telefon
Miedź Legnica – Widzew Łódź: Typy, kursy, zapowiedź 08.05. Ekstraklasa

Serię słabszych występów kontynuuje ekipa z Łodzi. Szansą na przełamanie ma być mecz z Miedzią Legnica, która prawie na pewno zleci z ligi. To ostatnie spotkanie w ramach 31. kolejki Ekstraklasy, ale mamy wrażenie, że będzie dużo się działo. W końcu oba zespoły nie wygrały w lidze od lutego. Kto w meczu słabych przechytrzy jeszcze słabszego? Zapraszam na  zapowiedź i typy bukmacherskie do meczu Miedzi Legnica – Widzew Łódź. 

Miedź Legnica – Widzew Łódź – zapowiedź meczu

Widzew przeżywa trudny czas pod koniec sezonu. Jesienią nie przegrywali tak często jak wiosną. Fatalna passa trwa do teraz –  4 porażki z rzędu, a ogólnie na wiosnę Widzewiacy przegrali 6 spotkań. |

Miedz Legnica już kończy swoją przygodę z Ekstraklasą. Na własnym boisku spisywała się jeszcze jako tako. W 15 meczach uciułali 15 punktów, co i tak jest dobrym wynikiem jeśli spojrzymy, że na wyjazdach ugrali tylko 7 punktów podczas tej samej ilości spotkań.

W Łodzi Widzew nie był bezlitosny dla Miedzi i wygrał skromnie jednym golem. Generalnie Widzew nigdy nie wygrał w Legnicy, a miał do tego trzy okazje. Dwie z nich przegrał.

 
 

Miedź Legnica - Widzew Łódź - Typy

Widzew mimo wielu porażek wiosną miewał lepsze momenty w meczach. Tak sobie myślę, że mogą w meczu z zespołem, który już prawie spadł z ligi wreszcie wygrać. Postawię na wygraną Widzewa na wyjezdzie.

2.50

WIDZEW WYGRA

betfan

 

Miedź Legnica - Widzew Łódź - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Ekstraklasy Miedz kontra Widzew odbędzie się 8. maja na Stadionie Miejskim w Legnicy. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!